emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кремлівська шльондра

Колишній канцлер ФРН, а нині - утриманець Кремля з зарплатою від "Газпрому" і "Роснефти" Шрьодер в інтерв'ю Reuters заявив щодо ймовірних торговельних угод ФРН з Китаєм, що з ФРН "чинять як з окупованою країною. Коли я спостерігаю за діями американського посла, складається враження, що він швидше вважає себе офіцером окупаційних військ".

Слова справжньої кремлівської утриманки. І до теми про "окупантів": Фріц Шрьодер, батько цієї престарілої проститутки, був солдатом Вермахта...

Нагадаю, міністр закордонних справ України П.Клімкін вже кілька днів докладає зусиль, аби розрулити конфлікт з ФРН щодо цієї ж газпромівської курви: після вміщення Шрьодера до чистилища "Миротворця" ФРН раптом (ясно що не "раптом", а після відповідного нескромного траншу від Кремля) зажадала не лише видалення екс-кандлера з "Миротворця", але й закриття самого незалежного сайту.

Це до теми про шалену "прихильність до свободи слова і неухильних захист незалежних ЗМІ та права суспільства на інформацію": лишилось ще дочекатись, щоб "Репортери без кордонів" і Емнесті інтернешнл хором виставили вимогу закрити "Миротворець" - бо ж утриманку-Шрьодера зачепили!..
--
Фото зі сторінки спецкора Reuters, котрий і брав це інтерв'ю.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и текст
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments