emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Підтримати Президента

Можу ж я на правах ломового порообота написати? Можу. Хтось підтримає з читачів, хтось захейтерить. Таке.. Я напишу, про що шкодую. Я шкодую, що після Помаранчевого Майдану був малим, дурним, і не було соцмереж у тому вигляді, у якому я їх застав у 2014-му. Я шкодую, що тоді не появились ті блогери, які би не дали недорогеньким затравити українського Президента. Називайте їх, як забажаєте. Сьогодні їх назвали порохоботами, хоч вірніше буде - інформаційні волонтери. Моя думка - недорогенькі затравили Ющенка, і залишили його без підтримки. Мені не подобалось багато що, що було сказане зі сторони осіб, які не сприймали ПП після Майдану 2013-14, і підтримували Ющенка одночасно, мені не подобались і слова Ющенка не рідко. Але ота думка (я ж людина нова для політики, я направду все дізнавався вже у 2014-му, гірше, я пересічний зомбак, пересічний сектант, який ЮВТ підтримував у 2014-му), що з ПП намагались через пресу зробити рівно те саме, що зробили з Ющенком - мене не полишає - я бачу копію просто по дії преси, і того, що я пам'ятаю. Мені дуже шкода, що у Ющенка не було інформаційної підтримки, яка б його захистила від наволочі, що ховається під "свободою слова". Все було б по-іншому, переконаний. Якщо у березні знову все злиємо, і доведемо до вибору Путін (Яник) проти Путін (ЮВТ) - буде біда, гебня вдруге стільки помилок не зробить.

Віктор Андрійович, прочитаєте чи ні, а раптом: мені, направду, дуже шкода що не було тієї блогерської спільноти, яка б вас тоді підтримала, і ви залишились самі, що призвело до дуже багатьох подій, які були дуже поганими. Все.

Дорогі співвітчизники,

Ми переживаємо сьогодні важкі часи, але я переконаний, величаві та знакові. Як ніколи раніше, сьогодні потрібна наша єдність, наша консолідованість у питанні створення сильної України. Наша сила – це єдність навколо рідної держави. Держава не будується завтра чи післязавтра – держава будується сьогодні!

В історії кожної держави постають відповідальні моменти, які дають поштовх до прийняття одних з найважливіших питань, особливо на зовнішні виклики для нації. В понеділок ми стали свідками набуття чинності одного з них.

Наші пріоритети визначені!

1. Безпека держави

2. Стабільність в нашій державі

3. Захист української демократії та свободи

Я закликаю всіх співвітчизників до спокою та прошу все українське суспільство об’єднатися навколо національних цінностей, навколо української державності і підтримати сьогодні діючого Президента України Петро Порошенко.

Від себе: Спостергігаючи безглузду, абсурдну травлю Ющенка з 2005 по 2009, не міг збагнути, що, власне, людям не так? Ніколи, ні до, ні після Ющенка, українці не жили так вільно й заможньо, як за його президентства. Якась божевільна схильність до національного суіциду. Хочеться сподіватися, що зробили якісь висновки.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments