emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Алі про те, як Москва отримала ляпаса у Симферополі

а зараз розкажу, що сталося в Криму навколо арештованих моряків України.
Окупанти навмисно привезли їх до Керчі та Сімферополя. Вони гадали, що буде благосна картинка - стримані силовики Московії утримують народ від самосуду, рятують полонених від роз’ярьоного натовпу. Таку картинку нам і крутили по телерадіо. Але сталося точно до навпаки.
Сотні кримчан, начхавши на формальності (визнання тюрем - визнання влади) кинулись допомагати арештованим. І цього разу не тільки кримтатари. Українці і росіяни за походженням, які досі не охоплені національно-визвольною боротьбою на чолі з Меджлісом, проявили себе дуже помітно і активно - зруйнувавши вже починаючи побоювання, що “окрім татар” всіх все влаштовує.
Влада окупантів цього перелякалася і відвезла моряків в Московію.
Це був неприємний сюрприз для неї.
Звичайно, зараз Московія будує плани помсти. Усі, хто був причетний, можуть зазнати тиску і переслідувань. “Всєх взять на карандаш” - орьоть десь переляканий чинуша телефоном, а той кому він орьоть - оре на своїх підлеглих, і так по ланцюжку.
Перелякані вони, тому що самі знають - заварухи правлять не унилі пасивні маси, а підірвані небайдужі. Під час акцій багато людей знайомляться між собою, чого зазвичай уникають. Ці зв’язки послужать на майбутнє, якщо це майбутнє не забариться.
За моїми данними, 50 тисяч кримчан втекли в Україну, 50 тисяч - в інші країни світу (Ерефію я не рахую). Ще 3 тисячі відмовились від рос.громадянства, 14 тисяч не отримали аусвайси. 90% тих що залишились не відмовились від українського громадянства.
Subscribe

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Война ОП с Разумковым

  Юрій Бутусов 1 ч · Зеленский и Ермак объявили войну Разумкову: фракция Слуга народа рассмотрит замену…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments