emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Політтехнологи

На звичному мені маршруті замайоріли новенькі білборди бога надлишкового військового майна і рибалки Аталотія з геніальним гаслом "Чесних ЧсБільше"

Хрєн його знає що то означає...
Пане Аталотій, розкажіть як будете боронити країну від окупанта? - Чесних ЧсБільше!
Пане Аталотій, розкажіть як будете вирішувати проблему окупації Донбасу і Криму? - Чесних ЧсБільше!
Пане Аталотій, розкажіть яким чином будете організовувати зовнішню підтримку України в світі - Чесних ЧсБільше!
Пане Аталотій, розкажіть як будете інтегрувати Україну в західний світ, в НАТО, ЄС, Шенген? - Чесних ЧсБільше!

Іноді мені здається, що оті морди на білбордах вивішують психіатричні клініки, які намагаються таким чином відшукати втікших пацієнтів.
Один з бордів кричить "Зможемо!" так як би в нього 3 дні був запор. Другий, намагаючись випхати першого з зайнятого ним місця у вбиральні, кричить "ЯНаступний2019.win!", третій повторює якусь ідіотську мантру "Чесних ЧсБільше"...

Повертаючись до теми про "Чесних ЧсБільше".
А це ж легко перевірити:
Шукаємо декларацію бога надлишкового військового майна і рибалки. Остання, яку я знайшов за 2016 рік і там 3,5 млн. грн. грошей. Сума не мала для середньостатистичного українця, але явно не достатня для фінансування такої кількості реклами...
То може за рекламу платить партія? Шукаємо звіти партії на офіційному сайті. Знаходимо звіти за 2-й квартал(свіжіших нема), Львів - 0 грн. видатків. Львівська область - 450 грн. видатків.

То виходить, що оті всі білборди і дєди з газєтками - це міраж, бо ж Чесних ЧсБільше!

Від себе: таку  божевільну творчість політтехнологів в Україні я спостерігаю вже мало не 20 років.  Цікаво, що пройдисвіти, які створюють цей гротескний абсурд, отримують шалені гроші від зовсім не лохів. Шкода,  яку оці генії політтехнології  роблять для своїх клєнтів, очевидна. Юліно "Вона працює" поховало її президентські перспективи, я думаю, назавжди. "Тому що ПЛідер!" перетворило Яника на посміховисько у 2004 році й мало своїм продовженням творчість фанів ("Спасибо жителям Донбаса за президента пидарасса") та Юря Вінничука (вірш "Убий підараса") й ще можна перелічвати й перелічувати.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments