emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

1500 «ихтамнетов»

Дані про 1500 «ихтамнетов» як «подарунок» до Дня чекіста

Нічого такого, просто імена 1500 російських військових, які воювали на сході України.
Источник

Примітка редакції. Учора в Росії відзначали День працівника органів безпеки РФ, що є рудиментом радянської традиції. Наші колеги з InformNapalm і Ukrainian Cyber Alliance вирішили зробили чекістам неочікуваний сюрприз, обійшовши їхню систему безпеки і виклавши у відкритий доступ чергову інформацію про «ихтамнетов» на Донбасі.

"

Волонтери «Українського кіберальянсу» та команди InformNapalm, плідно попрацювавши, вирішили зробити своєрідний подарунок нащадкам чекістів у їхній «професійний» день у вигляді публікації даних майже на 1500 членів НЗФ, що орудують на окупованій території. Це список військовиків 3-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу (Донецьк) російської окупаційної армії на Донбасі. Всі добуті та опрацьовані дані відразу були передані у відповідні правоохоронні органи України.

Аналіз списку вкотре свідчить про гібридний характер російської агресії: до складу 3-ї ОМСБр входять російські кадрові військові, російські найманці, а також колаборанти, яких використовують як гарматне м’ясо.

Ось кілька скріншотів документа, весь список ви можете знайти на посиланням.

""

Інформація про 3-ю ОМСБр 1-го АК ЗС РФ

З’єднання було створене 16 жовтня 2014 року як 3-я окрема мотострілецька бригада «Беркут» в/ч 08803 із пунктом постійної дислокації в Горлівці на основі злиття Горлівського 3-го МСБ, Єнакіївського 2-го МСБ, Макіївського МСБ («Меч»), бандформування Ігоря Безлера. Штаб і командний склад розміщені в готельно-ресторанному комплексі «Барнслі» (м. Горлівка, відомі місця розташування підрозділів бригади можна переглянути за посиланням). Загальна чисельність бригади – майже 1000 бойовиків. Грошове забезпечення рядового бійця 3-ї ОМСБр – 360 доларів на місяць. За інформацією з відкритих джерел, станом на початок 2018 року на озброєнні 3-ї ОМСБр було: 54 БМП-1/2, 6 БТР-80, 12 МТ-ЛБ, 13 САУ 2С1, 18 гаубиць Д-30, 12 РСЗВ БМ-21 і 35 танків.

3-я ОМСБр – це повноцінний підрозділ російської окупаційної армії на Донбасі. Оприлюднення імен російських воєнних злочинців цього підрозділу – перший крок на їхньому шляху до Міжнародного кримінального суду і відповідальності за скоєні злочини.

https://petrimazepa.com/uk/dani_pro_1500_ikhtamnetov_yak_podarunok_do_dnya_chekista
Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments