emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Домовляльщики

Всі кандидати на президентську посаду, окрім Пороха, співають на різні лади одну й ту саму пісню: вони будуть домовлятися з Кремлем й припинять війну. А Порошенко, типу, не домовляється.  Ніби-то, Путін був би радий  піти на поступки, здатися, а злий Порох просто не хоче домовлятися, відштовхує доброго Путіна. А вони не будуть відштовхувати. Начебто, в цьому причина війни.

При цьому, вони лукаво ухиляються від відповіді, що конкрентно вони пропонують здати Путіну заради миру. Якщо домовлятися, то ж важливо окреслити власний рівень припустимого компромісу. Спитати виборця, чи згоден він на це. Але вони, натомість верзуть якусь маячню. Про поїздку з Путіним на рибалку. Той, через це, розчулиться й піде з Криму  та Донбасу. Або з суворим обличчям розповідають про якийсь секретний мирний план, який невідомо в чому полягає й невідомо ким розроблений (Гриценко). Або взагалі починають пустопорожню тріскотню про якусь нову політику, яка чарівним чином все автоматично сама вирішить.

Слухаючи оцю всю балаканину, розраховану на дурнів, важливо розуміти наступне. Мета у Путіна одна, і єдиний компроміс, на який він погодиться- це встановлення в Україні підконтрольного Кремлю режиму, який очолять кремлівські призначенці. Все меньше Путіна однаково не влаштовує. Він, звісно, прийме здачу якогось рубіжу, але буде продовжувати домагатися зазначенної головної мети з ще більшим завзяттям, бо справедливо сприйме здачу, як ознаку слабкості й дурості.

Отже, всі ці "домовляльщики" просто претендують на те, аби стати отими  кремлівськими призначенцями. Їхні демагогічні заклики домовлятися саме це й означають. Й не варто сподіватися на те ,що, ставши президентами, вони змінять позицію. Наївність цих сподівань очевидна навіть з простого спостереження, як вони панічно бояться Путіна. На якомусь біологічному рівні. Не наважуються
навіть сказати  просто різкого слова на його адресу.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments