emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Балаган та інфантильність

Найбільш негативним аспектом передвиборного процесу є те, що цей процес перетворився на балаган, а якась частина суспільства почала сприймати вибори як вибір тамади на корпоратив, але не вибір Головнокомандувача армією і головного дипломата країни.

А хто ще крім Порошенка тримає ефективний контакт з стратегічними партнерами? Ми бачили як у США і Європу їздили багато політиків, але хто повертався з результатом? Кому давали зброю? Завдяки кому впроваджували санкції? Хто зрушив з місця процес в міжнародних судах над рф і добився перемоги над газпромом?

Це все сприймається як належне. Але цього всього могло і не бути, бо за кожним з цих процесів стоїть титанічна праця. І достатньо всього лише робити менше, тиснути менше, лобіювати менше, як цього всього не буде. Не кажучи вже за те, що ніхто з кандидатів в президенти не озвучував нічого адекватного в плані зовнішньополітичної діяльності, а більшість не збирається взагалі нічого не робити, крім повзання на колінах перед путіним.

Пам'ятаймо про це коли наша інфантильність буде штовхати нас на вибір тамади по приколу.

Від себе: погоджуючись в цілому з шановним Каменяром та поділяючи його занепокоєння, я, все ж, зауважу, що оцей балаган присутній переважно в соц. опитуваннях, які в значній, мірі балаганом і є. Вісі розміють, що це гра, яка нічого не вірішує.  На виборах люди значно відповідальніше ставляться до свого голосу, розуміють його вагу, не віддають його так просто заради стьобу.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments