emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Балаган та інфантильність

Найбільш негативним аспектом передвиборного процесу є те, що цей процес перетворився на балаган, а якась частина суспільства почала сприймати вибори як вибір тамади на корпоратив, але не вибір Головнокомандувача армією і головного дипломата країни.

А хто ще крім Порошенка тримає ефективний контакт з стратегічними партнерами? Ми бачили як у США і Європу їздили багато політиків, але хто повертався з результатом? Кому давали зброю? Завдяки кому впроваджували санкції? Хто зрушив з місця процес в міжнародних судах над рф і добився перемоги над газпромом?

Це все сприймається як належне. Але цього всього могло і не бути, бо за кожним з цих процесів стоїть титанічна праця. І достатньо всього лише робити менше, тиснути менше, лобіювати менше, як цього всього не буде. Не кажучи вже за те, що ніхто з кандидатів в президенти не озвучував нічого адекватного в плані зовнішньополітичної діяльності, а більшість не збирається взагалі нічого не робити, крім повзання на колінах перед путіним.

Пам'ятаймо про це коли наша інфантильність буде штовхати нас на вибір тамади по приколу.

Від себе: погоджуючись в цілому з шановним Каменяром та поділяючи його занепокоєння, я, все ж, зауважу, що оцей балаган присутній переважно в соц. опитуваннях, які в значній, мірі балаганом і є. Вісі розміють, що це гра, яка нічого не вірішує.  На виборах люди значно відповідальніше ставляться до свого голосу, розуміють його вагу, не віддають його так просто заради стьобу.

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments