emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про дипломатичні паспорти борців з безвізом в приватних цілях

Отримала відповідь від спікера ВР А. Парубія на свій запит щодо використання дипломатичного паспорту народним депутатом Семенченком. Як видно з офіційної інформації, нардеп не інформував про своє відрядження секретаріат ВР, парламент також не направляв нардепа в жодне відрядження в Грузію.
Безумовно, кожен політик сам визначає графік своїх міжнародних поїздок і зустрічей, це його повне право.
Разом з тим, правила використання дипломатичного паспорту дозволяють брати цей документ лише в офіційні відрядження, а не приватні поїздки.
Звертаюся до колег- народних депутатів: в приватні поїздки в Чехію, Грузію та інші країни беріть , будь- ласка , звичайний закордонний біометричний паспорт. Благо, є безвізовий режим, хоч проти нього інтригували саме ті депутати, які й досі в приватних цілях використовують дипломатичні паспорти. Всі ці опозиціонери просили в Європі і США не давати нам безвіз і збою, й навіть Томос просили не давати. Самі давно в приватні турне брали диппаспорт.
Користуйтеся перевагами безвізу , друзі, й катайтеся світами зі звичайним паспортом. Не варто поліцейським в європейських столицях чи інших містах тикати в ніс український дипломатичний паспорт в своїх приватних поїздках , це незаконно і нечесно.
Subscribe

 • Політтехнологія

  Юрій Луценко 1 ч · Яйця у Медведчука виявилися міцнішими, ніж у боягузів Януковича чи Захарченка. Через…

 • Втрата часу

  Pavlo Klimkin 2 ч. · В Єврокомісії почали говорити про "фактичну інтеграцію" окупованого…

 • Злив

  Mason Lemberg 24 мин. · То ж треба було 2-3 роки каденції Пороха і ще 2 роки після того розказувати про те як…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments