emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Туше

Порошенко:
нехай покажуть томос...а де їх томос? Сталіним підписаний?
туше:))

не шоб показати і втерти носа етому чєловєку.
но нєт! перейшли на особистості, тобто відгавкуються.
де ваш томос, га?

п.с. кому-кому, але не прєдставінику РПЦ розкривати рота і варнякати про смєшєніє рєлігіі і політікі. чия б корова вже мукала б.

На данном изображении может находиться: текстВід себе: Дуже смішно. РПЦ, виявляється, не має ніяких доказів того, що вона належить до православ*я. Власне, як на мене, нічого в цьому поганого немає. Існують у великій кількості християнські громади, які жодного відношення не мають  ні до Риму, ні до Константинополя. На здоров*я.

Смішним є те, що РПЦ саме у відсутньості доказів належності до православ*я звинувачувала УПЦ КП та УАПЦ й робила це агресивно, з інтонаціями ображеної святості, округляючи очі . Тепер УПЦ КП та УАПЦ об*єднались, та цей доказ отримали прямо з Константинополя. Більшого доказу не буває. А РПЦ зненацька  опинилася точнісенько у  тому самому стані, про, начебто,  ганебність якого вона скрізь голосно верещала протягом 26 років.

Але найсміснішим є те, що РПЦ в Україні почне незабаром лавиноподібно руйнуватися саме через дію тієї системи аргументів,  які вони розробляли та активно поширювали серед своїх вірян, аби вони не йшли до УПЦ КП та УАПЦ. Стисло й спрощуючи, суть аргументів зводилась до того, що не маючи доказів належності до православ*я, вказані церкви до нього не належать, а відтак не мають зв*язку з Богом. Відповідно, всі таїнства й, загалом, містичний бік  діяльності цих церков не справжні, не ведуть до спасіння. Тепер РПЦ, опинилася прямо у центрі своїх звинувачень на адресу інших.  Помінялася з ними місцями.

Ха-ха-ха. Прямо класичний сюжет для комедії
Subscribe

 • Слуга народу-проти народу

  Victor Tregubov 1 ч. · Тут сторонники одного кандидата просят вызывать полицию при виде определенных листовок. Люди, надо…

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment