emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Украина и Израиль

Президент заручився підтримкою ще одного стратегічного союзника України. На цей раз мова йде про такого потужного союзника, як Ізраїль. Держава, яка вимушена постійно жити під загрозою неадекватних сусідів. Ситуація багато в чому схожа з нашою – і Ізраїль навчився в ній не тільки виживати, але й процвітати! Тому, безумовно, будь-яка взаємодія та обмін досвідом з цією країною для нас вкрай важливі.
І тому я вважаю дуже правильними кроки, які керівництво країни послідовно робить в цьому напрямі. Нагадаю, що в понеділок, 21 січня, Україна та Ізраїль підписали угоду про зону вільної торгівлі між країнами. Це збільшить товарообіг між країнами, підтримає наших виробників, а також дозволить їм отримати безцінний досвід.
Але особисто для мене навіть важливішою є вчорашня подія – підписання Україною та Ізраїлем меморандуму про співпрацю в сфері озброєння. Воно повинно збільшити обороноздатність українських Збройних сил, зробити нашу армію більш високотехнологічною, краще пристосованою до сучасної війни.
Ці обидві угоди насправді епохальні, і в їхньому досягненні не можна не відзначити дипломатичні заслуги Петра Порошенка. Можна сміливо говорити про те, що президент вивів співпрацю України з Ізраїлем на якісно новий рівень. Україна ніколи раніше не мала такої кількості друзів у всьому світі, серед усіх розвинених країн! І зміцнення відносин з Ізраїлем – ще одна цеглинка в цій стіні, яка все надійніше відгороджує нас від «руського миру».

Я не обладаю познаниями, чтобы рассчитать, может ли товарооборот между Украиной и Израилем достичь тех впечатляющих цифр, о которых говорили руководители государств, подписывая договор о ЗСТ. Но я точно знаю, что Израиль обладает большинством систем вооружения, которые необходимы сегодня Украине для защиты от агрессора и которые никто из западных государств пока воюющей стране не поставляет. И хотя связь между взаимоотношениями с Россией и безопасностью еврейского государства самая прямая, а тема обострения с Мордором очень чувствительная, международная обстановка вообще и связи Украины с Израилем сегодня таковы, что шанс получить необходимое для защиты суверенитета оборудование и оружие достаточно высоки. Думаю, именно этим часть украинской делегации сегодня там и занимается

Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments