emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Злобні пархаті карпатські мольфари

«Злобный кагал пархатых карпатских мольфар» - регочу несамовито Ось оказується хто заправляє зараз у Києві і ось кому на поталу кинула Россия “русскоговорящих юго-востока»

Це дідусь під настрій любить почитати “фейсбучное творчество” беглих звйозд “укрАінской журналістікі”. Отих самих, які раньше блістали на всяких Інтерах чи упражнялися в україножерській борзопісі на шпальтах покійного нині “Кієвского Телеграфа”. А на получені гонорари жирно отдихали на пляжах Ніцци та Бордо.

Да, благословенні були для них времена. Колись. Тепер же вони сумно сидять на еміґрації, в любімой Росії із предєлом мечтаній насобирать грошей на отдих в Митіщах. Щас вони явно не жирують, регулярно розсилаючи потенційним работодатєлям свої резюме “Продолжу борьбу. Недорого”. А потім несамовито гризуться між собою за подачки, адже їхні московські хазяї оказалися рєдкосними скупердяями – якщо й кидають їм щось, то нечасто, трошки і з явним отвращенієм. Впрочем, вони й на стільки не наработали. Борцуни-побирушки.

У цілому ж уся ота нєкогда така гонорова, а тепер бегла “журналістська” братія представляє собою зреліще неймовірно вбоге і дуже жалюгідне. Хоча іноді й видають “перли” на кшталт вищенаведеного.
Бухають наверно.

А нам своє робить.
Будьмо – Лехаім!
Злобні пархаті карпатські мольфари

Від себе: Дід, нажаль, не надає прізвища автора цього шедевру. Не хоче йому рекламу робити. На вимогу читачів- "Автора!" -відповідає:

Свирид Опанасович Та из бывших киевских "журналистов" из подразделения "Путин, введи войска". Не хочу рекламу делать, дабы не раздувать им самомнение.

Свирид Опанасович Хотів спочатку запостити посилання на сторінку, а потім передумав - навалить туди купа людей і автор радісно побіжить до московських роботодавців за грошима "Вот какой я популярний". Не буду його рекламувати, нехай далі побирається.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments