emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нудний, скривджений та ображений на весь світ

БОЖЕ БОРОНИ ВІД ТАКИХ ПРЕЗИДЕНТІВ...
Що головне для офіцера? Совість, честь та готовність йти захищати країну у будь-яку мить.

В інтерв’ю Гордону Гриценко заявив, що війна на Донбасі давно б закінчилася, якби Луценко та інші чиновники не ховали своїх синів від фронту. Генпрокурор обурився і заявив, що вимагає вибачення. Також він опублікував світлини сина Олександра з фронту, який пішов туди добровільно. У відповідь Гриценко через губу вибачився перед сином Луценка, але відмовився вибачатись перед самим генпрокурором, попутно назвавши того "паталогічним брехуном".
* * *
Як же це по-офіцерському: публічно сказати абсолютну неправду та при цьому назвати брехуном свого опонента. Накласти кучу лайна у чужій домівці, потім під тиском доказів прибрати половину, а на другу (вибачте) ще й попісяти.
І це зробив колишній міністр оборони, який не пішов у АТО тому, що... (барабанна дріб) його військова спеціальність там була не потрібна (з інтерв`ю тому ж Гордону).
Сцуко, а яку мали спеціальність студенти під Крутами, у яких була одна гвинтівка на двох? Яку мали спеціальність 18-річні хлопчики, які добровольцями пішли боронити свою землю у 14-му? Ти ж МІНІСТР ОБОРОНИ, хоч і колишній - ти ж кричиш, що "створював цю армію", ти повинен був йти на фронт хоч інтендантом, хоч кухарем, хоч службовою собакою. Але пересидів у кущах...
* * *
Всі ці вілкули, бойки та мураєви є ворогами відкритими. Але найбільше бісять отакі гриценки. Нудні, скривджені та ображені на весь світ. Хто нічого справжнього у своєму житті ще не зробив, але вважає за подвиг не тиснути руку Президенту, брехати на ток-шоу про те, що живе у "панельці", торочити наклепи на інших та одночасно вважати себе "чесною месією". І вже навіть (знову барабанна дріб) роздавати посади.
* * *
Голосуйте за Гриценка, пані та панове! Не можете його знайти? Загляніть під плінтус, він там...

Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments