emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Теле -НКВД (з приводу звільнення Аласанії)

На ДЕРЖАВНОМУ каналі не  має бути жодних журналістських розслідувань. З якого це лиха якийсь ніким не обраний  й не уповноважений суспільством платник податків  А  (журналіст-розслідувач)  отримує ексклюзивне право та технічну можливість  руйнувати репутацію іншого платника податків Б, який нічим апріорі не гірший від А й теж бере участь у фінансуванні каналу?! Чим А краще від Б? Й хто засвідчує достовірність того, що А не фальсіфікує розслідування чи навіть просто не помиляється?

Тобто, маємо дивну, не перабачену Конституцією, державну установу, яка займається від імені держави дисредитацією громадян на підставі особистих уподобань купки нічим не кращих від них інших громадян. У разі дискредитації популярних публічних осіб, оця купка  самозванців діє проти тисяч або наівіть мільйонів платників податків, які негативно сприймають розслідування проти носіїв їх симпатій. Й діє за гроші цих мільйонів.

Наявність програм журналістських розслідувань на ДЕРЖАВНОМУ ТБ схоже на сучасну, софт версію сталінських каральних органів. Якісь випадкові призначенці уповноважуються державою свавільно піддавати репресіям інших громадян, керуючись своїими власними уявленнями про справедивість, законність та доказову силу своїх звинувачень, на кшалт сумнозвісного "класового почуття".  Звісно, відомство Аласанії від відомства Берії відрізняється гуманізмом. Воно не вбиває людей, не позбавляє волі, а лише руйнує репутації. Але легитимність діяльності в обох випадках абсолютно однакова.

Якщо журналіст бажає займатися розслідуваннями, нехай це робить від свого імені, а не від імені держави. Результати може поширювати через інтернет, де, зокрема, може створити власний канал ТБ. Може поширювати через будь-який  ПРИВАТНИЙ канал ТБ. А державне ТБ має вести політику, яка всім, хто його утримує, подобалася би й всіх об*єднувала.  Кіно, музика, історія, культура, державні заходи тощо. А якщо це політичні баталії, то згадані А та Б мають бути  у рівних умовах.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments