emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Скадальні негідники

Валерій Прозапас

Десять років тому прем'єр-міністр Тимошенко через Печерський суд добилася заборони "будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко" (с) - і це не було "червоною лінією" для її влади.

І коли на п'ятому році війни державний "UA:Перший" показав карту України без Криму та після диверсії в Ічні не пустив в єфір речника ЗСУ ("Алєсічка, он у нас нє помєщаєтся"(с) - це теж не була "червона лінія" для менеджменту "Суспільного мовлення" на чолі з паном Аласанією.

І за ігнор "Першим" Генеральної асамблеї ООН за участю делегації України на чолі з Президентом, і тим більше за відмову висвітлення заходів напередодні прийняття доленосного рішення про надання Томосу - теж ніхто не вказав на "червону лінію", крім хіба що активної частини фейсбуку.

Ну і, звичайно, яка там "червона лінія" за провали в фінансовій та інвестиційній сферах управління "Суспільним" і за його мізерний вплив на боротьбу з російською пропагандою.

Зато коли Наглядова рада НГТУ за чисельні порушення Статуту 9 голосами проти 3 відправила пана Аласанію у відставку - Тимошенко разом з Найемами і Зіміними-Соболєвими одразу заявили про "червоні лінії" та "наступ на свободу слова".

Заборонити судом інформацію про себе любімую у владі або колегіально звільнити менеджера сумнівної кваліфікації (не редактора, не журналіста) - це різні речі, шановні любителі позловживати свободою слова.

А що "Суспільне" під керівництвом Аласанії перетворилося в аморфного пожирача бюджетів з невизначеною редакційною політикою та низьким ретингом, а сам пан Зураб став протиставляти себе державі, якою найнятий на роботу - було діагностовано ще майже рік тому.

Його попереджали про бездарне управління таким потужним інформаційним інструментом, не дійшло, тому винуватого у своєму звільненні комусь треба пошукати в дзеркалі.

Я б зрозумів цей срач, якби кожен, хто виступає на захист Аласанії починав свій розпачливий спіч словами: "Суспільне телебачення -- мій улюблений канал, без якого мені й попкорн до писка не лізе". Ну. а далі по тексту - зрада, зачистка, цензура, всі на барикади...
І це при тому, що канал має один з найнижчих рейтингів, зате є ціла купа відверто ворожих і брехливих каналів, які вільно собі існують.
Ось Наталя Мосійчук кілька років натхненно потрясала президентськими офшорами, наче старими панталонами.
Але коли Ляшко згадав про офшорний бізнес Зєльонкіна, ця ку... тобто дама раптом прозріла: "Офшори це не кримінал!"
Ну ти бач! Як оці всі теле-ку..., тобто теле-дами несподівано перетворилися на скабєєвих і крутять сраками, куди вітер віє. Точніше, куди Бєня пукне.

Subscribe

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment