emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Жах, який може статися

якщо Юля чи Зеня-Беня прийдуть до влади - то присядуть всі активні учасники Майдану і різні праві аля-С14. я не лякаю - це просто логічно, бо ці люди йдуть в коаліції з ригами, з майже не прихованою повісткою про "нада дагаварівацца с Путіним", Майдану нічого не винні і їх вибрала більшість.
це не буде одночасно - так, щоб збурити суспільство. поступово-поступово: не "за Майдан", а за хуліганку, ще за якісь цілком легальні приводи і суспільство проковтне - можна в цьому навіть не сумніватись.
закони про заборону компартії і взагалі декомунізацію будуть скасовані (вони зараз на розгляді в КС), з-під арешту вийдуть всі - і люди, і майно.
і Печерський суд буде (і вже починає бути) мотором цього...
і як підніме голову 5 колона і як буде мстити...
багато на чому буде відкат - лінь розписувати, та все і не передбачиш.
недостатні реформи і надмірна гнучкість політики нинішньої влади, чим зараз дорікають - будуть ввижатись втраченим раєм за рік...
Olesia Isaiuk навіть не 5 колона, а власні "кочубеї" та "малороси". Вони завжди недооцінюють реальність і завжди ненавидять тих, хто чогось добився, опираючись на себе. Бо такі типи і шукають ззовні доброго царя - бо не вірять ні в себе, ні в своє.

Тамара Горіха Зерня Зате скільки радості буде, коли наші патріоти відкусять у Порушенка аж два проценти на виборах і не дадуть йому пройти у другий тур! Аж цілий місяць святкуватимуть


Еліна Руденко так люди и майно уже выходят из под ареста. Нет, я понимаю написать, мол, если Бойко победит - то будет непонятно что, но все остальные пугалки - на кого они рассчитаны? колонна голову и не опускала, вполне все сотрудничают с БПП, это такая прослойка людей, которые сотрудничают с властью -потому что она власть. Даже не сел никто толком.

 • Лариса Вакульницька не Бойко. Зеленський. та і Тимошенко, хоча порівняно з Зеленським це буде хитріше.
  колона голову опускала - ви зараз маєте багато з того, про що не мріяли 5 років назад.
  хочете в 2013?

 • Еліна Руденко Зеленский не станет президентом - это абсолютно ясно, к чему эти пугалки? Я не хочу ни Тимошенко, ни кого из старой гвардии, ибо вижу, что люди постоянно вступают в договорняки и дело Кернеса тому пример. А то, шо я маю - я маю исключительно своим трудом, а не оттого, что мне президент или депутат что-то дал.

 • Михаил Сергеев Еліна Руденко То есть Вы не видите разницы между жизнью в российской колонии и в НЕЗАВИСИМОЙ Украине? )) В тюрьме вам лучше потому, что там на ужин бесплатно макароны дают?

 • Еліна Руденко Михаил Сергеевразговоры в таком идиотском ключе ведите без меня. Тем более, что вы совсем не понимаете о чем я пишу. Черным по белому: против договорняков с регионалами и прочими, а вы - о российской тюрьме. Методичку, что ли, перепутали?

 • Лариса Вакульницька Еліна Руденко це ні разу не ясно, бо Зеленський і вата - близнюки. це його електорат.
  що значить, "я нє хочу". я теж хочу бути молодша на 20 років і шо з того?
  у вас немає ідеального варіанту. у вас є варіанти на рівні "так собі" і "пиздець".

  ви ж не спалюєте будинок, бо вам планування кімнати не подобається?
  Ви не можете жити іманентно і все, чого ви маєте завдяки своїй праці може бути збережене тільки у вільній країні. Подивіться хоча б на Мордор, а краще на Дирляндію.
  Ви ж не дитина...

 • Михаил Сергеев Еліна Руденко Цитирую: "А то, шо я маю - я маю исключительно своим трудом, а не оттого, что мне президент или депутат что-то дал." Если Вы не заметили, то Президент за 5 лет войны не только спас наши города от участи Алеппо, но и дал Украине РЕАЛЬНУЮ независимость. Так что научитесь думать перед тем, как публиковать свои перлы.


Лариса Вакульницька пам'ятаю, займалась я подібними невдячними суперечками з жителями Донбасу ранньою весною 2014 року - намагалась доказати, що зрада - нічого не дасть, краще не стане. до розуму зверталась, наводила купу аргументів.
та хіба я одна? багато хто мав такі іл
юзії, що можна достукатись до розуму.
відповіді були приблизно як тут у деяких: горохом об стінку.
мені тільки безумно жаль, що із-за впертості і глупості одних страждають інші, в цьому невинні.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment