emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Виборець Зеленського Шрьодингера

Все ж, на протязі більше, ніж місяця, я не побачив у реалі жодної живої людини, яка б збиралася голосувати за Зеленського. Й навіть  не бачив таку людину, яка б виборця Зеленського бачила. При цьому, у колі мого спілкування присутній весь спектр політичних уподобань.

Мої друзі та колеги всі за Петра. Айдарвці, з якими випадково поспілкувався, теж. Сусіди, біжинці з Донецьку теж. Два рази на таксі їздив, обидва таксисти теж за Петра. Тітки у моєму дворі за Юлю, знайомий підприємець за Юлю. Сантехніки з тієї установи, що зараз замість ЖЕКу, теж за Юлю.   Кілька знайомих мистецтвознавців, науковців  та журналістів за Гриценка. Неочікувано, красуня з крамниці поряд, теж. Правда, назвала його Грищенко.  Молоді тусовщики, хлопці та дівчата  (познайомився у пабі), всі за Кошулинського, а один за Садового (у другому турі всі за Петра). Знайомий похмурий ватний дядько, колишній радянський генерал, та вся його родина за Бойко. Один дивак сказав, що буде за Рабиновича. "А чому за Рабиновича?",-питаю? "Все ж краще ніж твій Вальцман"- сердито відповідає.)))

А от за Зеленського немає жодного.  Не зустрічав я жодного й за Ляшка, наприклад. Але це не дивно, він  не очолює рейтинги, перебуває десь на маргінезі. А от повна відсутність виборців лідера рейтингів Зеленського у реальном житті дуже дивує.Може, вони десь ховаються й демонструють ознаки життя лише соціологам. Тобто їх немає у  фізичному просторі, а існють вони лише у соціологічному. Моя професійна інтуіція підказує мені, що ми маємо справу з квантовим об*єктом. Ця думка трохи заспокоює.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments