emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ваза-арі

Отже сталося – сьогодні конституційно закріплено шлях України до ЄС і НАТО. Хтось в ейфорії, хтось у розпачі. Проте давайте поговоримо про те, чому саме сьогодні, а не рік-два-три тому. Невже це передвиборчий піар Порошенка?

Звичайно, знайдуться й ті, хто так скаже. До речі, уже пішли подібні пости в фейсбуці. Переважно з російських акаунтів.

Скажу зразу: вибори тут зіграли ключову роль. Але не ту, про яку дехто говорить.
Кожна дія має відбуватися вчасно. Це як в дзюдо: виконання прийому треба підготувати й провести його вчасно – інакше мождеш наразитися на «контру» від супротивника і лягти на татамі.

Сьогодні ми маємо 334 голоси «за» – конституційну більшість. Чи нарахували б стільки рік тому? Сумнівно. Просто зараз іде передвиборча кампанія й проголосувати проти або не голосувати – це для політичних сил, лідери яких беруть в ній участь – значить залишитися без добрячого шматка електорату.

Порошенко знав що робив – комбінація не вельми складна, але хто сказав, що вона має бути надскладною. Чим простіше – тим ефективніше. Справжній майстер не вигадує надскладних прийомів, якщо можна перемогти звичайною підсічкою.

Порошенко (якщо хто не знав – він кандидат в майстри спорту) гарний дзюдоїст – як би до нього не ставитися – на відміну від Путіна – це він доводив неодноразово, хоча в кімоно не фоткається і олімпіських чемпіонів перед камерами на татамі не кидає.

Поставимо йому за цей прийом “ваза-арі” й лише тому, що оцінку “іппон” прибережемо для його майбутньої перемоги на виборах.

Про «Опозиційний блок» – ні слова. Там інша реальність – вони сидять на електораті, який вважає себе «аднимнародом» та зітхає по кухнях «какуюстранупотеряли».

Найголовніше – процес незворотній. Намагання будь-якого з наступників Порошенка розвернути країну в протилежному напрямку забезпечать йому долю Януковича.

ПАВЛО ПРАВИЙ

http://doslova.com/vaza-ari-vid-petra-poroshenka-abo-pro-pryiom-maistra-dziudo/?fbclid=IwAR0xNZUS1nymhueB02Bsm2fsuejYE0urzawZbsEQ5Xq_9WmAZbLyurw0LC0

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Предсказкуемые...

  Sharp`s 🍁 Зеленский заявил, что Украина могла бы рассмотреть вопрос обмена Медведчука на украинских военнопленных, в том случае, если бы РФ…

 • Знайте своє місце

  Валерій Прозапас 11 ч. · Українці до 2019: - Ну безвіз, теж мені досягнення. - Ну армія з ростом…

 • Сталінська юстиція

  Карл Волох 10 ч. · Я не вирішив, як ставитися до прийнятого понад рік тому закону про ворів у законі. Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments