emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Граблі німецькою

Die Grabli

На граблі теж треба вміти наступати. Раз на 70 років німецький уряд наступає на граблі. Минулого разу через це була втрачена велика частина Німеччини, було вбито десятки мільйонів людей. Все завдяки примарному альянсу Німеччини та Росії.

Кожен такий альянс закінчується погано для обох країн та всіх сусідів. Але кожного разу німецький уряд як очманілий йде на це.

Коли мова йде про розподіл біженців, то чомусь німці вимагають від Східної Європи приймати до себе біженців. Чого цим повинні займатись країни, які навіть не мали колоніального минулого - велике питання.

Але в Німеччині дуже люблять рятувати світ. Від атомної енергетики, від дизельних двигунів, від трекінгу в Інтернеті, від целофанових кульків та ще багато від чого.

Зрештою, вже котрий рік німецька політика носиться з енергетичним питанням. Після того, як вони вийшли здуру з атомної енергетики, виходять з вугільної промисловості, то ясна річ, що країні потрібно більше газу.

Включилась провідна німецька журналістика - бюргеру пояснили, що без газу ніяк. А ще це диверсифікація джерел постачання, адже десь там, на околицях Європи, дід знає де і не дасть збрехати, знаходиться країна Україна і через неї йдуть наші газові труби дружби з Росією.

Так от, це країна-транзитер (читай - паразит, о господі...) заробляє на бідних німцях 2-3 млрд євро на рік за транзит. Так вже сталось, що між Німеччиною та Росією, чи себто Берліном та Саратовом з Пєнзою лежить вся Східна Європа та Україна.

І от що ти не роби, і от щоб там діди не робили, але між двома країна ще купа інших країн і їм доводиться платити за транзит.

Вчора головний видавець Spiegel-я Якоб Аугштайн у своєму Твіттері обурювався через вимоги Франції передивитись угоду з росіянами:

"Тепер під кінець Норд Стрім 2 таки буде заблоковано. Чому? Щоб ми забезпечували корумпований український уряд надходженнями від транзиту? Або щоб США могли продавати нам свій газ? Я цього не розумію..."

Пафосний коментар від провідного журналіста якось забув і про американський план Маршала, який власне і зробив з сьогоднішніх німців провідну економічну державу. Це зробив не СРСР.

Якщо вже так впевнено казати про "український корумпований уряд", то чому б не сказати, що тепер ці гроші підуть в російський корумпований уряд. Чи в німецький. Просто уряд.

Але вже на ранок з Макроном помирились, а пафосні державні журналісти пояснили рядовому німцю, чому газ з Росії харашо. А чим більше газу, тим ще харашеє.

Цього разу кудись подівалось німецьке бажання шукати спільне європейське рішення, а до голосів зі Східної Європи не прислухались. Історія повторюється. Пакт Молото... тобто домовленності Меркеля з Путіним.

Чи буде тепер німець платити за газ менше? Ні, він буде платити за газ як завжди ще більше. А тако він буде платити за те, що свого часу промовчав. Як тоді, у 30-ті...

Grabli, які ми розкладаємо. Grabli, на які ми наступаємо..

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments