emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ніка-то Богиня Перемоги

23 ч.

31 березня я піду і проголосую за Порошенка. Не тому що видуманий сраними журналістами порохобот ,не тому що мені за це щось обломиться, не тому що я * біля кормушки*.

Я не ставлю ніяких рамочок, не пишу ніяких закликів, навіть нікого не агітую. Усі дорослі люди, усі впевнені в своїх розумових здібностях, усім робити свій вибір і за нього відповідати перед собою і своїми дітьми.

Більше того, якби був вибір між Порошенком і кимось кращим - я б вибрала того когось навіть не вагаючись , бо вибираю собі не ідола , а керівника для держави. Для держави , у якої за століття було декілька шансів стати Державою , але усі були змарновано через нікчемні амбіції окремих груп.

Вважаю я, що усе у нас добре ? Ні, я ходжу по тих же вулицях, що й ви, стикаюся з тими ж проблемами , що інші. Але мені вистачає глузду зрозуміти, що не буде раю за 5 років, насілєніє із замашками зомбі не стане миттєво Нацією, злодії не перестануть красти , політики - брехати, ідіоти - думати. Усе як усюди, довго , муторно, через срачі і *нехочу*. Казочки не станеться, не прийде ніякий принц-новоєліцо-клоун і не зробить усе заїбісь для всіх.

Так чого я проголосую за Порошенка?
Тому що інші кандидати- це мразі, злодії , дебіли, маріонетки та ставленики кремля. Тому що я ненавиджу росію і всіх її жителів усім серцем і більше Ніколи не хочу мати з ними нічого спільного.
Тому що мене тошнить від тих брехливих і абсолютно нездійснених обіцянок про * все безплатно, усім бабла і вотки* , що так щедро роздають усі кандидати, варто їм тільки дірватись до мікрофона.
Тому що ці мерзоти разом із журналістами 5 років роблять із людей які стояли на Майдані та дали відсіч ворогові , коли увесь світ нас уже списав з рахунків , нещасних виючих *згеноциблених* істот, яким уже і світ не милий.
Ще я проголосую за Порошенка назло одному старому пердуну, який настільки вважає українців за бидло, що впарює нам за допомогою свого гівноканалу і своїх гівножурналістів карликового ідіота, якому тепер навіть рота розтуляти заборонили. Українці же тупі, схавають усе... ненавиджу. Надіюсь, Беня здохне ніщим, в тюрмі і під трансляцію кварталу в режимі нон-стоп

Бо нам треба президента , що може послати х//ло, а не хіхікати з ним як сучка .

Бо з нас вистачить шапкокрадів і вже точно не треба нам склеротиків, що * забувають * віддати гроші на армію, ісусикових протеже та боягузливих палковнікоф. Це шлях в нікуди без варіантів. Якщо вони такі нікчемні зараз - далі буде тільки гірше.

Бо хочу в НАТО, а не на коліна і * мір любой ценой*

Бо хочу країну , а не придаток .

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments