emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

План делигітимізації виборів

Міністр внутрішніх справ пан Арсен Аваков якось казав, що буде гарантом чесності виборів і унеможливить фальсифікацію їх результатів.

То хотів би інформувати пана міністра, що масштабна фальсифікація виборів триває вже, за 2 місяці до їх проведення.
Мова не йде про фальсифікацію голосів, чи про фальсифікацію підрахунку, мова йде про фальсифікацію третьої не менш важливої складової виборів. Мова йде про масштабні спроби підірвати легітимність виборів.

Сотні рекламних дописів в інтернеті про те, що Порошенко давав комусь 1500 грн. за голос, десятки "експертних" тверджень про те ж саме. Заяви пані Тимошенко про мільярди гривень витрачених Порошенком на підкуп 3 000 00 виборців. Заяви пана Гриценка про те, що Порошенко планує витратити 2 мільярди гривень на підкуп виборців, які були висловлені в студії, в якій знаходився сам пан міністр.

Я сподіваюся, що ні в кого немає сумнівів, що всі ці рекламні повідомлення і заяви політиків, значна частина яких була висловлена ще до офіційного оголошення Порошенком про своє висунення в президенти, не кажучи вже про відсутність будь-яких умов чи причин для скупки голосів... що це все ніяким чином не відображає факти.
Всі ці повідомлення - це масштабна, керована, добре організована кампанія підривання легітимності виборів.

Тому, я сподіваюся, що пан Аваков, як і обіцяв, припинить протизаконну, організовану і явно антидержавну кампанію, направлену на делегімітизацію виборів і дискредитацію України.

АПД. Просив би друзів серйозно сприймати цю тему, скрінити, документувати випадки таких вкидів.
Бо це не просто хі-хі-ха-ха про 1500 грн.
Це спроби делегімітизувати виборний процес і результати виборів.

Від себе: до написаного шановним Каменярем додам постійний  потік заяв посадовців РФ та Януковича з Азаровим, які вже зараз оголошують вибори нелегітимними. Звертаю увагу, що ці заяви з*явилися  на зміну попереднім заявам, які виражали впевненість у поразці Порошенка. Робилися вони  на підставі опитувань, де мало не половина респондентів відмовлялася називати свого кандидата. За таких умов, різниця  кілька відсотків ніякої інформації не несе. Тим не менш, оці фейкові результати постійно друкувалися, й в унісон лунали радісні прогонози з РФ.

Наразі ситуація змінилася, Порох почав кампанію й, очікувано, став набирати очки. Довелося в Москві платівку змінити й волати про нелегітимнісь. А згадані конкуренти Пороха це підхопили.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments