emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про вчорашні події на Подолі

1. Якщо хтось проводить мітинг, то в тому самому місці ніхто не має право проводити інший мітинг з протилежними  або просто заважаючими гаслами. Бо так, взагалі, ніхто нічого не зможе нікому демонструвати. Відповідно, поліція має забезпечити право на проведення акцій їхнім організаторам й прибрати тих, хто заважає. Хто хоче іншу акцію проводити, нехай йде в інше місце.

2. Гасло "Хто замовив  Ганю Гандзюк?", адресоване Юлі або Пороху (або, взагалі,  будь- кому, хто, вочевидь, не має стосунку до цього)-  це підла брехлива маніпуляція, наклепницький натяк, розрахований на дискредитацію завідомо непричетних  людей в очах тих, хто не в курсі справи (а таких більшись). Розрахунок на те, що непоінформовані люди будуть думати, що це саме  Юля чи Порох  замовили. Я не буду засуджувати людей, які  дають маніпуляторам та наклепникам по пиці,

3. Натовпу, який  силою намагається увірватися на поліцейську дільницю, має протидіяти саме загін спецпризначення, що вміє поводитися з подібню публікою. І таки має застосовувати силу.  Нема чого тут репетувати.

4. Будь- які радикали (праві, ліві,  сіробуромалинові)  мають бути готові, до того, що вони будуть відгрібати від правоохоронців або від інших радикалів й не рюмсати й пускати слину, отримавши на горіхи. Не подобається- нехай йдуть вчити фізику, математику  або компьютерну справу. Більше толку буде.

5. Постать Степана  Бандери нахабно приватизували українські праві радикали. При цьому, доходить до абсурду. У день народження Степана Андрійовича йдуть маршем з якимись сварогами, коловратами та іншою язицькою символікою. Яке відношення має Бандера, набожний християнин, син священника та дочки священка, до цієї бісовщини?!!!. Я вже не кажу про використання крипто-нацистської символіки при святкванні дня народження жертви нацистських репресій. Таке враження, що наші праві радикали засвоїли кремлівську версію образу Бандери і свідомо роблять відповідну ілюстрацію для Раша ТБ.

Якби там не було, людям, які у кремлівському дусі спотворюють образ Бандери й себе з цим спотвореним образом ототожнюють, не варто ображатися на використання слова "бандера"  з негативними конотаціями на свою адресу.
Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments