emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як УП створює фейкові викриття Порошенка

Ранок в хату, малята, любі хлопчики й дівчатка! Ще не розвиднилося, а Андрєй Владіміровіч™ вже прочитав епохальну статтю (пруф 1 у першому коментарі) на «Українській правді» про те, як Порошенко буде підкуповувати виборців на виборах, а Аваков буде йому заважать.

Як досвідчений дослідник калу (можна сказать, заслужений ветеран цього діла, майстер нєвйєбічєского розряду) Андрєй Владіміровіч™ знайшов у тексті чимало моментів, до яких можна було б домахатися. Власне, стаття, яка побудована на анонімних інсайдах і подекуди нелогічних висновках, є суцільним калом (утім, якщо дружині Гриценка і старіку Рахманіну можна, то чому тоді молодим і борзим Романюку і Кравцю ніззя?!).

Особливо мене розчулив перл «…ділився під суворим секретом член найближчого оточення Порошенка». Пацани, ну, кого ви лікуєте? Яка притомна людина буде ділитись з журналістом тим, що має бути під суворим секретом, і не розуміти, що журналіст тут же наклепає замітку, зіллє той суворий секрет і все тобі пересере? Це по-перше. По-друге, як може бути «суворим секретом» те, про що той же Грищ вже тиждень на кожному розі волає? (пруф 2)

Але найбільше Андрєя Владіміровіча™ потішила неперетравлена родзинка, що вкрапилася в ту купу калу (скрін 1). Посони, я вам можу дещо більше розповісти про «маловідомі ресурси», що «підтверджують» те, що «відомо УП».

Маловідомий сайт, на який посилається шановне панство (пруф 3), був створений 3 грудня минулого року і відразу загнаний в CloudFlare, щоб його сервак не пробили по айпішніку (пруф 4). За два місяці редакція сайту не обзавелася ані електронною поштою, ані сторінками в соцмережах чи контактами в месенджерах; на ньому немає жодної реклами. При цьому він оновлюється дуже часто і досить якісно. Тобто, він вкрай схожий на некомерційний передвиборчий «зливний» інтернет-проект, замаскований під новинярський портал, створений для потреб конкретного штабу або, скажімо так, політтехнолога. Але і це ще не все.

Подивіться на скрін 2, зверніть увагу на дату публікації, на яку посилається УП. Там вказано 4 лютого цього року. А тепер увага на скрін 3: з нього виходить, що сайт «Антикор», котрий не має потреб в рекомендаціях, опублікував замітку, на яку посилається УП, з посиланням на те саме джерело, але десь годин на 20 раніше (3 лютого), ніж замітка з’явилася на першоджерелі (нагадаю, 4 лютого). Цю аномалію можна пояснити перш за все тим, що замовнику, який розганяє посилання на «злив» через популярні «справжні» інтернет-видання, потрібне нетоксичне «маловідоме» першоджерело, тож його тупо замінили, щоб комусь посилатись на нього було не в западло.

І нє, Андрєй Владіміровіч™ не заперечує озвучені в статті УП тези, що у штабі Пороха розробляють плани щодо застосування на виборах адміністративного і фінансового ресурсу (у нього є свої джерела, але зливати інформацію він не буде, допоки його не візьмуть в народні депутати і не позичать йому грошей на квартиру). Він просто ділиться результатами цікавих дослідів.

Наразі у мене всьо, номер картки «Приват» ви знаєте (пішов жрать рошенки).

На данном изображении может находиться: текст
На данном изображении может находиться: текст


Нет описания фото.
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments