emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика про твір Суркова. Стисло, дотепно й вичерпно

У Мордорі вочевидь посилюються есхатологнічні фобії та ожиданія кінця світу і, як це завжди в подібних випадках буває, там вигулькнуло множество юродівих клікуш. Не виключено, до речі, що така паранормальна активність пояснюється і впливом України. Бо те, що для нас всього-навсього весела підготовка то чергових доленосних виборів, то для Мордору це – тягосне ожиданіє пришествія Сотони!

Тому злопихатєлі Росії з великим задоволенням ознайомилися вчора з очередними апокаліптичними откровеніями жупела Кремля Владіслава Юрьєвича Суркова. У которих він уверенно предсказав Западу упадок і деградацію, у случаї, єслі західні країни срочно не побудують в себе государства путінського типу. Вибори вообще не нужні – утверждає Сурков, - ето от лукавого. А нада, щоб усюди були клони Путіна, які опираються на багаті еліти, а еліти на поліцію. Темним народним масам предписується бути мовчазними й покірними і лише така модель государственного устройства приведе человечество к щастью, за нею будуще.

Понятно, що такий маніфест развитого путінізму-кретінізму господін Сурков написав не просто так. А предварітєльно возвисившись умом над бренним світом і больно вдарившись головою о нєбесную твердь. Втім, спостерігачі вважають, що простою травмою голови подібну бредятіну пояснить невозможно. А справжнє джерело вдохновенія господіна Суркова слід шукати у Венесуелі, яка все ще остається надьожним поставщиком кокаїну височайшей очистки. Без якого в Кремлі по відімому уже не можуть.

Шукати якийсь глибокий смисл у наївній статті Суркова “Длінноє государство Путіна” немає жодного сенсу, дідусь відгукнувся на неї лише тому, що усі ми не без слабостєй. А я такоє люблю. Хоча витрачати на цю маячню дорогоцінний час – надто велика для Суркова честь. Цілком можна обмежитися зауваженням, що перед нами плутане й многословне ізложеніє міровоззренія самого Хуйла. Яке можна описати й простіше: “Світ дивиться на жопу – жопа дивиться на світ: взгляд із глубини жопи”.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments