emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нуль проти України

Дивіться. Вони ж хочуть, щоб Порошенко не просто програв, а програв найбільш принизливим чином - програв вигаданому персонажу, герою з мультика. Щоб з одного боку - титанічна праця ПП і команди людей, які повірили і впряглися разом з ним. П'ять років ходіння над прірвою. П'ять років безперервного непрямого масажу серця, щоб пацієнт нарешті відкрив очі і зробив перший вдих.

З другого боку - нічого. Зеро. Нуль. Всі, хто перетиналися із Зеленським у житті, відзначають його непробивну тупість. "Ти не розумієш, він від себе взагалі нічого сказати не може. От запитайте у нього щось елементарне, ну не знаю, наприклад, - що таке Мінські домовленості? Хай скаже своїми словами, ти прозрієш." - "Так а чого не запитають?" - "А нема можливості. Його нема у реальному житті, він не існує для контактів".

Тобто з одного боку - життя і здоров'я, покладене заради України. З другого - фікція, мильна бульбашка.
Вони не просто прагнуть поразки Порошенка. Вони прагнуть довести, що українці є незрілою і нежиттєздатною нацією, неспроможною приймати самостійні рішення. Якщо народ у такій ситуації проголосує за Зеленського, втрачає сенс будь-яка подальша робота з таким народом. Неготові.

Тепер дивимося на реакцію ПП. Жодного публічного коментаря по персоналіях. По-моєму, він ніде не вимовив прізвища Зеленського. Натомість він лупить по найбільш болючому, по кишені. У Коломойського методично відсікають фінансовий ресурс. Приватбанк і Укрнафта - це видима вершина айсберга. Арешт активів на 19 млрд гривень - ви тільки уявіть цю суму! - в Україні. А ще є Штати з провадженням по відмиванню коштів, є Європа з незручними питаннями по походженню рахунків.

Якщо ПП встигне першим, якщо вони доберуться до фінансового центру, ми побачимо дуже рідкісне видовище, коли десяток кандидатів раптом замовкнуть на півслові, зависнуть і обпадуть на підлогу купами порожнього одягу. На одній із таких куп лежатиме перука з косою.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment