emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шустрий Вова

Ось воно як .... Коли сотні тисяч українців вже кілька тижнів протестували проти жорстокого побиття студентів беркутівцями, кандідат Вова зі своїми майбутніми міністрами енергетики реготали, чи можна виробляти електрику від удару кийка беркутівців по майданівцям. Разом з ними, мабуть, реготав цим жартам у своєму межигір‘і Янукович з захарченком.
До речі, з них кандидат Вова «сміявся» лагідно, не шаліл. Жартував так, щоб батє сподобалося... На собі теорію про електрику з кийків він ніколи не хотів перевірити.
Он воно як. 5 років кандидат Вова ржав з офшорів і ліпецкоі фабрікі. А потім його майбутній міністр фінансів акуратно перераховував грошики від цих вульгарних концертів.... в офшор на Кіпр і доповідав, скільки грошей зароблено з фабрики фільмов в Росії.
Й перше, що зробив наш заощадливий і небідний кандідат - це оформив субсидії на всі свої квартирометражі. І правильно, хай син Порошенка за газ по повній платить.
«Нове обличчя» - з повною відсутністю принципів, будь-яких, нових чи старих і нульовою компетенцією. В усьому.
Розпал кампанії. А кандидат, який 1 квітня планує весело і легко керувати воюючою краіною, жодного разу не вийшов до ЗМІ, не поспілкувався з виборцями в режимі зустрічі і відповідей на запитання. Він продовжує в режимі нон-стоп робити те єдине, що вміє - шутіть.
Насправді, це і є антимайдан. Який просто мімікрував від тітушок до клоунів. Який сміється над вадами людини, може знущатися над політиком за не ідеальну дикцію (нечувано в європейському світі), демонструє печерну гомофобію, плачеться в фб в розпал Іловайськоі трагедії, що його відірвали від русского мира й не дають поїхати погутаріть по-русскі до ментальних братів кірокорова- баскова .
Й сьогодні антимайдан, який мімікрував від приблатньонної тітушки до вульгарного постсовка, який регоче над « Україною-дівкою», в ті дні, коли сини України за неї гинули на фронті, хоче помститися. За декомунізацію. За українські квоти. За незворотність курсу. Для антимайдану євроінтеграція - це кількість ковбаси в холодильнику, а не цінності. Й цей обивательський антимайдан прагне помститися Майдану.
Щоб знову слухати стариє пєсні о главном і другіє галубиє аганькі.
Tags: #читаємо_вголос
Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments