emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Раптовий збіг місць, прізвищ та імен. Трохи недавньої історії

Valeriy Shergin слушал Жадан і Собаки.

Ну раз експерти оголосили дні Онищенка, розповім вам одну кумедну історію. Тим більше, що це про "Квартал 95".

«Компания «Квартал 95» была основана в 2003 году Владимиром Зеленским, Сергеем и Борисом Шефирами. Чуть позже еще одним акционером компании стал Андрей Яковлев», — розповідає нам "кварталівський" сайт*

Дякуючи мінюсту, інформацію про засновників підприємства можна зараз дізнатися і у відкритих реєстрах. Там ми можемо прочитати, що крім братів Шефірів засновником "Кварталу" є такий собі Маховський Юрій Олексійович. Теж з Кривого Рогу.

Людина з таким же ім'ям є директором ТОВ "Київтаймс-24", яке декілька років тому випускало газету The Kiev Times, де головним директором певний час була "журналістка" Олена Березовська**. зараз вона "головний редактор" сайту Україна.Ру.

Маховський також є директором ТОВ "Березовська та Ко Продакшн". Фірма зареєстрована за тією ж адресою, що й "Квартал": Кривий Ріг, вул. Леніна, 56/1. Засновники: сам Маховський, Бойко Олена Олександрівна та Шевцов Леонід Михайлович.

Олена Бойко разом із Геннадієм Шаманським є засновниками ТОВ "Київтаймс-24", про яку ми згадували.

А Геннадій Шаманський є засновником та керівником Благодійної Організації "Благодійний Фонд Олександра Онищенка "Родина".

~~~

Я думаю (насправді ні), що ми маємо справу із дивовижним випадком раптового збігу місць, прізвищ та імен.

~~~

P.S. Не знаю, змінилися зараз власники сайту The Kiev Times, але поруч з новинами про "полный провал безвиза" и "что же поджедает гривну" (орфографія збережена) є окремий розділ проекту Романа Скрипінаhttp://thekievtimes.ua/skrypinua

* http://kvartal95.com/about/
** https://issuu.com/thekievtimes/docs/tkt_august_2012_ru

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments