emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Почалося..

Все чекав, коли почнеться злива ФСБшного копромату на Пороха. Жодного сумніву, що почнеться в мене не було, бо подібна діяльність спецслжб РФ виразно спостерігалася навіть на виборах у США. Що тут вже казати про нас?! Чекав и чекаю  на справжню вакханалію. Але думав, що почнеться з початку березня. А воно трохи раніше стартувало.

Сам матеріал виглядає доволі халтурним та непереконливим.

1. Нічого не накопали на Пороха особисто, хоча я думаю, докладали великих зусиль для цього. Отже, довелося вигадувати, що ті, на кого, начебто, накопали- то друзі Пороха.

2. Звертає на себе увагу дивне звинувачення отих "друзів" у купівлі для українського озброєння  російського виробництва саме російських деталей.  А які деталі ще можна купувати, якщо не російські?

3. Також дикувато виглядає кваліфікація ввезення деталей для української зброї, як контрабанди. Що мається на увазі?Обдурили російську митницю (жах який!) чи українську?

4. Розмови про завищену ціну теж викликають питання. Порівняно з чим вона завищена? Хтось знає, яка, зазвичай, відпускна чи навіть ринкова  ціна на російське обладнання призначене для армії, що воює з Росією?

5.Слово "прокладка" по відношенню до посередника, це такий "антикорупційний сленг" призначний для пролетарського вуха. Пролетарські маси колективно думають, що правильно лише купувати все прямо у  виробників. Хоча самі   купую геть усе лише у "прокладок"

6. Електронні листи не варто обговорювати. Там немає прямого доказу, що вони не фейкові. Отже така інформація має сприйматися як фейк, якщо/доки ці докази не представлені.

Ну й зрозміло, що дата оприлюднення інформації підібрана навмисно з метою  впливу на голосування , а не через несамовите правдолюбство розслідувача. Також, типовим для інформаційного кілерства  є дозування матеріалу. Очевидно ж, що "далі буде".

Подивимося, що воно буде 
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments