emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Почалося..

Все чекав, коли почнеться злива ФСБшного копромату на Пороха. Жодного сумніву, що почнеться в мене не було, бо подібна діяльність спецслжб РФ виразно спостерігалася навіть на виборах у США. Що тут вже казати про нас?! Чекав и чекаю  на справжню вакханалію. Але думав, що почнеться з початку березня. А воно трохи раніше стартувало.

Сам матеріал виглядає доволі халтурним та непереконливим.

1. Нічого не накопали на Пороха особисто, хоча я думаю, докладали великих зусиль для цього. Отже, довелося вигадувати, що ті, на кого, начебто, накопали- то друзі Пороха.

2. Звертає на себе увагу дивне звинувачення отих "друзів" у купівлі для українського озброєння  російського виробництва саме російських деталей.  А які деталі ще можна купувати, якщо не російські?

3. Також дикувато виглядає кваліфікація ввезення деталей для української зброї, як контрабанди. Що мається на увазі?Обдурили російську митницю (жах який!) чи українську?

4. Розмови про завищену ціну теж викликають питання. Порівняно з чим вона завищена? Хтось знає, яка, зазвичай, відпускна чи навіть ринкова  ціна на російське обладнання призначене для армії, що воює з Росією?

5.Слово "прокладка" по відношенню до посередника, це такий "антикорупційний сленг" призначний для пролетарського вуха. Пролетарські маси колективно думають, що правильно лише купувати все прямо у  виробників. Хоча самі   купую геть усе лише у "прокладок"

6. Електронні листи не варто обговорювати. Там немає прямого доказу, що вони не фейкові. Отже така інформація має сприйматися як фейк, якщо/доки ці докази не представлені.

Ну й зрозміло, що дата оприлюднення інформації підібрана навмисно з метою  впливу на голосування , а не через несамовите правдолюбство розслідувача. Також, типовим для інформаційного кілерства  є дозування матеріалу. Очевидно ж, що "далі буде".

Подивимося, що воно буде 
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments