emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Найгидкіше

От що мені подобається в Порошенку, що попри всі ці спроби хоч якось дискредитувати його, він робить свою важливу для країни справу, тим самим показуючи блазням хто вони є насправді.
Поки в інтернетах майстри фотошопу і озвучки намагаються хоч якось вплинути на рейтинги Порошенка і провести до влади проросійського кандидата/кандидаткиню з допомогою чергового 16452-го "розслідування", Порошенко проводить переговори з Волкером на борту американського есмінця, який ввійшов в порт Одеси.

І що цікаво: в усіх цих всіх спробах натягнути сову на глобус, приліпивши прізвище Порошенко до якихось давно відомих фактів, найгидкішим є не сам факт маніпуляцій, накидувань і бажання прив'язати неприв'язуване. Найгидкішим є те, що всі ці маніпуляції намагаються прив'язати нібито до турботи про армію, турботи про країну, про майбутнє.

Тобто, рєбят, які так турбуються про армію зовсім не хвилює, що головнокомандувачем може стати шут Бені, який повзає на колінах перед х-лом і отримує бабло з кремлівського бюджету. Їх не хвилює, що інша конкурентка Порошенка у свій час взагалі ту армію розпродала.
Тобто, рєбят, які так турбуються про армію, не хвилюють ті десятки чи навіть сотні мільйонів особистих гривень Порошенка, які він вклав в армію і оборону. Але ж то обов'язково треба прив'язати його прізвище до якихось дрібних відкатів, якихось дрібних чиновників, які ще треба довести їхнім друзям з НАБУ, що вже 2 роки розслідують справу.
Тобто, рєбят, які так турбуються про країну і майбутнє, не цікавить безпека, курс на НАТО і ЄС, не цікавить доля антипутінської коаліції, не цікавлять санкції проти кремля, не цікавить доля судів над кремлем і Газпромом. Чи може хтось з них вірить, що шут чи пенсіонерка будуть все це робити?
Але ж ні. То треба всім розказати про свою турботу про армію і запостити бруд, з обов'язковою прив'язкою до того, хто її відбудував фактично з нуля.

І це не дивно, бо закладений за цих 5 років фундамент в усіх сферах і економічний ріст, прогнозований МВФ, СБ, а також дорослішання суспільства, не дадуть змогу провести контрреволюцію пізніше, на другому терміні президентства Порошенка. Тому треба вискакувати зі штанів саме зараз, вже самим фактом свого "розслідування" заперечуючи його мотиви.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments