emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стінгазета

Ще один нюанс щодо 'розслідування' про розкрадання в оборонпромі: очевидно, що ця маніпуляція і досить брудна піар-технологія, що була спеціально направлена проти президента має мало спільного з журналістикою. Як завжди.

Ні, з одного боку я категорично не згоден з думкою про те, що журналісти не мають права зливати компромат перед виборами. Можуть. Мають право.

Інша справа ЩО вони зливають.

Одне діло, якщо ти зливаєш факт, який може й дійсно вплине на хід виборів, – але це факт. І претензій до тебе бути не може.

Інше діло, якщо ти зливаєш переписку з 'одноразового емейлу', яка стає 'чистою правдою', розганяється ботами, політиками, імпічментами президента депутатами Луцької міськради. Причому, ця чудо-переписка взагалі не стосується президента, але женеться ця хвиля антипіару саме й тільки проти нього.

І тоді це вже не матеріал розслідування, тоді це вже брудна технологія, яка спеціально вкинута перед виборами. Тоді це вже не журналістика, це вже дешева стінгазета.

Власне, так і оцінили цей 'матеріал' глядачі і читачі, в той час як політики досі оголошують імпічмент на телевізійних шоу.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment