emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про реакцію на зливу компроматів, яка почалася

Мені здається, що команді Президента слід спокійніше ставитися до  потоку фейкового компромату, який буде ставати лише потужнішим з наближенням до виборів. Один тільки Бігус пообіцяв наступні порції регулярно відвантажувати. А будуть, немає жодного сумніву, й інші джерела. При цьому, внутрішні консерви  будть  організовано вибухати й здіймати галас після кожного вкиду з використанням апокаліптичних звинувачень, агресивних протестних  акцій з кровожерними   вимогами. Вже першая порція пурги від Бігуса спричинила звинувачення не більш, не менш ніж у "мародерстві", заклики до імпічменту, рубити руки-ноги, розстрілювати та ін.

Відсторонювати від обов*язків  всіх, кого згадають у кожному з наступних фейків, точно не треба. Бо ж нікого не залишиться. Звинуватити у  жахливих злочинах можно абсолютно будь-кого за будь-яку дію. Й це будуть робити. Якщо описаний Бігусом сюжет (закупівля у агресора шляхом хитрої схеми обладнання необхідного для знищення самого агресора)- це мародерство, то ми ще почуємо про пограбування, людожерство та геноцид, з приводу звичайного отимання підприємцями прибутку (наживаються на народному горі!) , закупівлі (або не закупівлі) якихось лік, наявності людських втрат у  війні  етс. Отже, варто не вестися на все це, викривати брехливість звинувачень та вказувати на їх мордорське  походження.

Деяким  українським розумникам не слід до подібних фейків ставитися, як до неоднозначної інформації, яку не слід повністю відкидати. Мовляв, щось там є, а фейковість інформації строго математично не доведена. Носіям високої моралі я б вказав, що однозначно погана річ- це відновлення тут всевладдя російських спецслужб, якого тут не було з літа  1991 року. Й вони своїм фарисейським моралізаторством це лихо наближають. А незалежним, типу, інетлектуалам, сміливцям, яких, тут в умовах свободи розвелося багато, я б зауважив, що тільки дурні не розуміють, що йдеться про інформаційний фронт гібрідної війни, а не про журналістику  
Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments