emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Уже не только меня социология удивляет

2 ч.

Ну вот как не любить группу "Рейтинг"? "Небольшое уменьшение произошло у Ю. Тимошенко" Сафсэм нэбалшой такой изменэний праизошол пачиму-то да?). Это примерно третья серьёзная странность, которую я вижу в их опросах примерно с конца ноября. Внэзапна, панимаишь, с 15 до 25 працэнт (вы что, очумели там?!) за адын мэсяц вирос нэапрэдэлившихся. Я, конечно, всё понимаю, страда, меньше четырёх недель до кэшаута, но всё-таки "тщательнее надо" (зачем же при погрешности в 2% вихлять 3-процентными приписками и отписками? Э!), а то смешно уже.

ЩОДО НОВИХ РЕЙТИНГІВ.
Нам намагаються "втюхати", що, відповідно до чергового соцопитування, лідирує партія "Слуга народу". Ще раз... Найбільші симпатії викликає партія, якої немає. Немає списку партійців, немає фінансових операцій, немає партійної преси. Є лише стіл в якомусь адвокатському офісі під шаром пилюки, на поверхні якої Женя Кошовий іноді малює пальцем: "Бєня - кормілєц, вєсь мір - 95-й квартал."

Насправді, партію, якої немає, в основному підтримує "електорат", якого також... немає. Бо 90% опитувань проводиться на замовлення "клієнта" та на його гроші. Тут навіть не треба фальшувати, достатньо правильно поставити запитання - і більше 50% респондентів відповідатимуть так, як потрібно замовнику. Плюс опитується окрема вікова група чи населення спеціально підібраних регіонів. Ось вам і "середньостатичний електорат", якого насправді не існує.

Тепер щодо самого ̶Г̶о̶л̶о̶б̶о̶р̶о̶д̶ь̶к̶а̶ Зеленського. Симпатії виборців - це маятник. Певна категорія людей бачить нове обличчя у дешевому серіальчику і вже любить його героя. Як раніше моє покоління любило Штірліца. Потім дізнається про це "обличчя" все більше, вдивляється у його недорікуватість, обмеженість, невеликий розум, і... маятник пішов в іншу сторону.
Нічого не хочу сказати поганого про Віталія Кличка, але пригадайте, що під час Майдану саме він був чи не головною симпатією електорату і претендентом на президенстські клейноди. Знадобилось декілька місяців, щоб люди зрозуміли: Віталій - класний хлопець, але при всій повазі до нього, не тягне на національного лідера.
Якби вибори були не цього місяця, а, скажімо, у червні, рейтинг Зе-Лєніна впав би втричі. Бо варто йому відкрити рота, всі бачуть - король не тільки голий, він ще й тупий.
Але й до 31 березня це зрозуміє багато людей. Все може бути, але нам треба спокійно робити своє. А ці рейтинги нам навіть на користь, бо вони зіграють для їх БЄНЄфіціарів злу роль - дехто з тих, хто записав себе у віртульну Зе-команду, розслабиться і тупо не піде на вибори. Нам же розслаблятись - зась, за нами Україна.
Та й взагалі, коли країна воює, тільки малороси кажуть командувачу: "Це все з твоєї вини..." Спражні українці кажуть: "Ми з тобою." Поборемо

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments