emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ярослав Грицак про Порошенка та вибори

10 ч.
Гарне міркування Ярослава Грицака, в якому я згодний майже зі всім. Наприклад, ось із цим:
"...факт того, що Зеленський може переламати виборчі тенденції, не означає, що за нього треба голосувати. Навпаки. Для мене питання на майбутніх виборах стоїть тільки так: «Віддавати Порошенкові свій голос уже в першому турі чи чекати ще до другого?». Якщо популярність Зеленського буде зростати далі, прийдеться віддавати свій голос Порошенкові ще у першому."
"На користь мого аргументу говорять також приклади безвізу та томосу. Той, хто думає, що один і другий міг статися без Порошенка, або наївний, або свідомо себе дурить. Знаю деталі обох історій, які не можу їх розказувати зараз. Те, що знаю, ще раз укріплює мене в думці, що з перспективи геополітики кращого кандидата, аніж Порошенко, не існує. Надіюся, що поки що."
"Влада Порошенка не вільна від популізму. Але вона не є популістською владою. Вона є владою, яка робить реформи. Замало і повільно, але таки робить."

https://nv.ua/ukr/opinion/chuda-ne-bude-50008359.html?fbclid=IwAR3vx4475sMIfalV4Ynapofzbhc2CMdlV9JuUybXW9m_NkAHUYhTmHf31gg
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments