emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Приєднуюся!

ЧОМУ МИ ЗА ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА?!

Тому що Президент Петро Порошенко жорстко протидіє спробам Росії знищити незалежність України.
Він єдиний, хто спроможний протистояти Путіну.
Під час першої каденції Президент Петро Порошенко заклав міцний фундамент оновленої Української держави.

Тому що Президент Петро Порошенко зупинив російську агресію і відродив боєздатність української армії та всього оборонного сектору.
Він забезпечив широку міжнародну підтримку України, йому довіряють і підтримують його ініціативи для завершення війни на Донбасі.

Тому що Президент Порошенко забезпечив виконання угоди про Асоціацію України з ЄС та угоди про зону вільної торгівлі, і тепер українці подорожують без віз до ЄС та інших держав світу. Він єдиний гарантує набуття членства України в ЄС і НАТО.

Тому що Президент Петро Порошенко забезпечив реалізацію масштабної програми реформ: гроші пішли до місцевих громад, ремонтуються дороги, 22 змінюються медицина і освіта, створено нову поліцію.
Він зупинив падіння української економіки й відновив її зростання. У державному бюджеті з’явилися кошти на підвищення мінімальних зарплат і пенсій, створюються нові робочі місця і кращі умови для малого й середнього бізнесу.

Тому що Президент Порошенко створив систему інституцій для боротьби з корупцією – Національне антикорупційне бюро, Національне агентство з питань запобігання корупції, Антикорупційний суд і Державне бюро розслідувань.
Повністю перезавантажується судова система і прокуратура.
Прозорою стала система державних закупівель. Ефект від цих рішень уже очевидний: щороку державний бюджет додатково отримує 6 мільярдів доларів.

Тому що Президент Порошенко домігся надання Томосу та створення помісної української православної церкви.
Він відроджує наші великі історичні традиції: незалежна Українська держава – це пряма спадкоємниця Київської Русі.

Тому що Президент Петро Порошенко дбає про розвиток української мови і культури. Відроджується українська пісня та українське кіно, видається дедалі більше книжок українських авторів. Водночас він не дав розколоти країну й гарантував права національним меншинам.

Тому що Президент Порошенко запобіг хаосу і внутрішньому протистоянню в Україні. Забезпечив демократію, свободу слова і розвиток громадянського суспільства.
Він упевнено керує Україною у світі, який радикально змінюється. Петро Порошенко – це найкращий Президент України для нашого часу.

Тому що Президент Петро Порошенко на свою другу каденцію ставить перед собою нову велику мету:
зробити Україну великою державою вільних і щасливих людей.
Українська держава – наріжний камінь демократії, свободи і миру в Європі, а також важлива складова безпеки і захисту всієї євроатлантичної спільноти.

Тому що Президент Петро Порошенко поставив за мету подолання бідності серед українців.
Він представив амбітний план розвитку української економіки, де передбачено використання ресурсів країни в інтересах народу, армії та наступних поколінь. Україна стане глобальним лідером в агросекторі, ІТ-індустрії, промисловості, інфраструктурі й туризмі.
#Я_Підтримую_Президента
Repost!

P/S
Текст колективного авторства!

Tags: #Я_Підтримую_Президента
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments