emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ОУН (д) за Пороха!

ЗВЕРНЕННЯ
Центрального Проводу Громадської Організації
«Об’єднання Українських Націоналістів (державників)» 
до членів і прихильників організації, до всіх патріотів України

Майже п’ять років тому Центральний Провід ОУН (д) публічно звернувся до членів і прихильників організації, до всіх патріотів України із закликом щодо обрання Президентом України Петра Порошенка вже у першому турі, хоча ми й усвідомлювали тоді та й усвідомлюємо сьогодні, що серед членства ОУН(д), наших прихильників та всіх патріотів України є симпатики різних політичних сил.
Наразі можемо констатувати, що то було вірне політичне рішення, позаяк діючий Президент зарекомендував себе справжнім патріотом України - державником, а в межах своїх конституційних повноважень: національна безпека й оборона країни, національна єдність, гуманітарна політика, зокрема утвердження української мови як єдиної державної та відновлення історичної пам’яті українства, міжнародні відносини, правонаступництво держави, Петро Порошенко фактично реалізує більшість програмових засад організованого націоналістичного руху, що, у свою чергу, є основою для збереження територіальної цілісності й незалежності України та водночас виступає підґрунтям дезінтеграції Російської Федерації – багатовікового підступного і нахабного ворога України.
У цьому контексті слід відзначити його вагомий внесок у відновлення боєздатності Збройних Сил України та їх переозброєння, у зміцнення Міжнародного авторитету України та прискорення її інтеграції до НАТО та ЄС.
У внутрішній та гуманітарній політиці бачимо позитивні результати зусиль Президента Петра Порошенка у формуванні атмосфери міжнаціонального та міжконфесійного миру, у відстоюванні інтересів Українського народу, котрий з отриманням Томоса відновлює та стверджує на власних теренах національну автокефальну Українську Православну Церкву, що є надважливо для консолідації суспільства.
Знаємо, що багато наших громадян мають до діючого Президента критичні зауваження стосовно реформи судової системи, високого рівня корупції і бідності населення України. Але віримо: всі ці проблеми будуть подолані за активної участі Громадянського суспільства і, в тому числі, нашої Організації.
Тому, враховуючи передвиборчі рейтинги кандидатів у Президенти України, з метою запобігти розпорошенню голосів виборців та унеможливлення реваншу проросійських сил, а також морально-психологічної та політично-кадрової розбалансованості у керуванні країною під час війни з Московією, Центральний Провід Громадської Організації «ОУН (державників)» закликає членів і прихильників організації, всіх патріотів України віддати свої голоси нині діючому Президенту України Петру Порошенкові, щоб підтвердити його повноваження вже 
31 березня цього року.

Разом переможемо !
Слава Україні !

Голова Центрального Проводу ОУН (д) Віктор Світайло

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments