?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Flag Next Entry
Російські вуха стирчать
emiliozk

Президент звільнив Гладковського.
Справи розслідує НАБУ.
Обізяни з Нацкорпусу чомусь бігають не за НАБУ, а за Порошенком, вимагаючи від нього посадити (!) Гладковського. Ніби Президент у нас вже саджає.
Не кажучи вже про те, що все їх обурення базується на мультиках Бігуса, з яких поки що немає взагалі жодних доказів (бо мультики – не докази в правовій державі).
Тобто, це абсолютна російсько-гопницька шняга, як з захистом російськомовних младєнцєв.
Просто привід доїпатися, поколотити державу.

Хотілось би знати за чий рахунок існує цей загін тітушні Білецького? НАБУ і ДБР не хоче підключитись і розслідувати за які кошти утримується ця приватна армія гопів? СБУ не хоче підключитись ?
І як що до міжнародного аудиту МВС і Нац.Гвардії, хто там відає їх закупками? Бо щось підказує, що «рюкзаки» - то так, пасочки з дитсадочка.
Маємо: міністр однієї з ланок виконавчої влади відкрито критикує, погрожує і нападає на голову держави, що по статусу, розуму і традиції робити не має права.
(не згодний - заяву про відставку на стіл - і критикуй скільки влізе).

Важко запропонувати інше визначення, ніж "ознаки силового бунту".

Прямо проблема 100-літньої давнини – отаманія, яка внесла величезний вклад в знищення української держави.

Хочеться почути коментар голови партії Народний Фронт, що делегував в міністри Авакова.
Як розхитування держави узгоджується з підкресленим позиціонуванням НФ, як партії державницької і патріотичної? Чи не пора визначитись з позицією і заявити про відкликання міністра, поки країна не перетворилась на Руїну із-за вашої жадібності і зради?

з.и. між іншим, сумніваюсь, що Нацжони - українські націоналісти. Білецький більше захоплювався білим расизмом.На «білій расі» вільно можна групуватись із єрмолаями при нагоді і взагалі не мати україноцентричних переконань. Нагадаю, що тільки Білецький не ввійшов в об'єднання націоналістичних партій задля висунення спільного кандидата - Кошулинського.