emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Легетимність та делегетимізація

Один з головних чинників  тих невдач, які спіткали до 1991 року українську  державність-це постійно низька суспільна легетимність тих очільників та інституцій, які  бралися цю державність втілювати. Велика заслуга Кравчука полягає у тому, що він спромігся наполягти на референдумі попри істеріки, що їх влаштовували революційні дурні.  Вони наполягали на достатньості голосування Ради за Акт Проголошення Незалежності. Мовляв, референдум ми програємо, бо народ дурний. Називали Макаровича зрадником, але він таки  наполіг на  проведенні референдуму й блискуче переміг. Останнє створило непохитний легітимний фундамент  державності, яку вже ніхто не міг заперечити.

Ще одна заслуга Кравчука у цьому плані- це згода з поразкою на виборах та мирна передача влади переможцю Кучмі. Ця подія створила традицію мирної передачі влади. Відповідно, суспільство визнавало легетимність кожної нової влади, що перемогала на виборах.Все це продовжується 27 років й загроза легетимності винкла лише один раз після останнього Майдану. Але лідерам Майдану вдалося юридично віртуозно легетимізувати його перемогу, й, попри певні тимчасові складнощі, відновити легетимність киівської влади на всій території, окрім окупованих частин країни. Важливо, що лідери Майдану не пішли на поводу у чергових революційних дурнів, які закликали щось там захопити й оголосити себе владою.

Здається, в Кремлі усвідомили, що існуюча 27 років легитимність київської  влади- це ключоий чинник української державностя, яка їх так бісить. Тому, найближчі кремлівські плани- делегітимізація влади Поршенка, яку, як очікується, він
незабаром отримає на другий термін , вигравши вибори. Саме з цією метою вже півроку всі кремлівські спікери повторюють, що Порошенко може виграти вибори лише через фальсіфікації. Саме для цього запущена маніпулятивна й  вочевидь фейкова соціологія, де перемагає Зеленський. Задля цього  постійно звучиить  нав*язливе повторювання  різними джерелаими, що поразка Порощенка вже наперед визначена. Складається враження, що, на думку маніпуляторів, вибори взагалі не потрвібні, й Президента мають призначати соціолгічні агенції.

Отже, слід бути готовим, що після перемоги Порошенка будуть активні спроби, в тому числі,  й з застосуванням сили (Аваков) не допустити його до влади. Слід звернути увагу на небезпеку від фальсіфікованих екзіт-полів. Екзіт- поли- це єдине, що українські соціологи вдало всі роки робили,  Всі інші передбачення- суцільні провали, окрім випадків, коли все ясно було й без соціології.  Екзіт-поли відігравали важливу роль у суспільному контролі за чесністю підрахунку голосів. Тому, я не виключаю, що великі гроші будуть кинуті на підкуп екзит-полів. Слід думати, як цьому запобігти і як з цим боротися, якщо таке відбудеться.

Моя впевненість у перемозі Пороха випливає, перш за все,  зі спостережень за величезними натовпами людей, які його скрізь зустрічають та відстутньостю таких натовпів у його суперників. Власне, тільки Тимошенко влаштовує мітинги, але за нею возять жалюгідну масовку у кілька сот людей. Інші кандидати, взагалі, нікого зібрати не можуть. Навіь важко собі уявити мітинг за Зеленського або Гриценка (останнє просто викликає сміх). Я думаю, що кращим запобіжником від всіх небезпек, про які тут йде мова, це грандіозний мітинг на підтримку Пороха у Києві, де він, мабуть, буде завершувати свій тур по країні наприкінці березня.
Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments