emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З циклу: Чому я підтримую Порошенка. Anatoliy Karas

#Чому_я_підтримую_Порошенка
Зважаючи на подальше загострення гібридної війни проти України, до якої облудними словами долучилися майже всі кандидати на посаду Президента, неможливо стояти осторонь. Найбільше вражає те, що претенденти наче змовилися і змагаються не між собою, але в тому, хто дошкульніше зганьбить П. Порошенка, підступно нехтуючи усім, що він зробив доброго для України, хоча з 2014 року його державною волею здійснилося безліч важливих справ. Серед досягнутого є просто-таки доленосні події, про які ще недавно не відважувалися навіть мріяти. Знищувальне й принижувальне критиканство перейшло межі людської порядності. За допомогою сотень мільйонів доларів з Кремля суспільство стрімко занурюється в хаос і розбрат. Це реально загрожує поразкою в гібридній війні і втратою суверенітету. У цей тривожний час – поміркуємо (дуже стисло):
ВІЙНА ТРИВАЄ. Гаряча і прихована – гібридна. 1). За президенства Порошенка зупинено ворога і звільнено 2/3 території Донбасу, збережена єдність держави й підірвано просування «новоросії»; реформовано і створено боєздатну армію. 2). Потужна міжнародна підтримка України. Днями (06.03.2019) добра новина зі США: санкції проти Росії продовжили на цілий рік; налагоджено постачання зброї і фінансову підтримку від США і Європи. 3). Підписана Асоціація з Євросоюзом, безвіз є реальністю, визначено стратегічний політичний курс на членство в ЄС і НАТО, внесені відповідні норми в Конституцію. 4). Гуманітарна політика: Декомунізація, «Геть від Москви!». Армія повертається до національного духу. Створена Помісна Церква – цивілізаційний прорив, якого прагнули понад 300років. 5). Внутрішня політика: збереження демократії і свободи слова,; децентралізація, яка вже дає позитивні плоди, реформування правової системи (хоча досі не дуже успішне, але безповоротне під тиском Євросоюзу і США). Реформування медицини, яке не можна послаблювати. Зростання економічного розвитку (3,4%), зарплат і пенсій. Укорінення громадянського суспільства, укріплення самоврядування і національних інститутів держави, зміцнення національної ідентичності. Значні інвестиції в Україну, збудовано біля 200 технологічно нових підприємств, нарешті ремонтують дороги. 6). Потужні, аргументовані й переконливі (бо дають результати), без папірця, виступи англійською мовою Президента Порошенка в підтримку інтересів України на парламентських слуханнях у Раді Європи, на Спеціальній асамблеї ООН, на численних безпекових форумах. 7). Особисті затрати П. Порошенка з його приватних статків на підтримку оборони й армії і на доброчинність – біля 1,5 мільярдів гривень. Це треба шанувати!
НАЙБІЛЬШІ НЕВДАЧІ: в подоланні корупції (при цьому тисячі заарештованих, чого не було раніше); значні недоліки у державній безпековій сфері: хоча є окремі яскраві перемоги, але не вдалося зламати вплив ворожої пропаганди й організувати ефективну протидію гібридній війні в гуманітарно-культурній політиці; досі залишається законодавчо невизначеною мовна політика; мляві заходи щодо подолання бідності. Проте – це завдання на десятиліття. Важливо, що боротьба триває і посилюється на цих фронтах, занедбаних всіма попередніми президентами. Запорука нашого успіху – саме в курсі на Європейську інтеграцію, яка є гарантією демократизації влади і подолання корупції. Вистачить знову шукати «новий курс»!
ВИСНОВОК. У організації протистояння агресивній російській владі, мета якої – знищення суверенітету, П. Порошенко є ефективним, переконливим і максимально працездатним Президентом. ЗА УМОВ ВІЙНИ і загрози існуванню держави, у дурмані внутрішніх чвар, зрад і змов, вважаю абсурдним кроком змінювати Верховного Головнокомандувача ЗСУ. Не розумно і безвідповідально – міняти Президента в час війни, в якій він перемагає. Пропоную – підставити плечі й перемагати гуртом – всією українською громадою.

Tags: #Чому_я_підтримую_Порошенка
Subscribe

 • Предсказкуемые...

  Sharp`s 🍁 Зеленский заявил, что Украина могла бы рассмотреть вопрос обмена Медведчука на украинских военнопленных, в том случае, если бы РФ…

 • Знайте своє місце

  Валерій Прозапас 11 ч. · Українці до 2019: - Ну безвіз, теж мені досягнення. - Ну армія з ростом…

 • Сталінська юстиція

  Карл Волох 10 ч. · Я не вирішив, як ставитися до прийнятого понад рік тому закону про ворів у законі. Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments