emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Навала

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
9 ч.


ЯКЩО ПРОТИ НАС ВСІ – МИ МУСИМО ПЕРЕМОГТИ

Інтернет став нагадувати поле бою. Оскаженіння сягнуло рівня 2014 р. – коли на наших мережах розважалася Москва. Таке не вперше – ми п’ять років живемо в такому режимі.

Майдани-3, блокаддурка, міхо-майданчик… Всі їх об’єднувало одне і те саме. Скажений лемент на соцмережах. Лють і сказ рівня вуличного мордобою. Мегатонни злоби. Галактики ненависті.

Від 1991 р. я не пригадую, аби якусь іншу владу шпетили так несамовито як владу нинішню – команду Петра Порошенка. Так не гнобили Кучму. Не гнобили Ющенка. Про Януковича й говорити марно – не розжени влада студентів, Революція Гідності тоді розійшлася б сама. Все до того йшло. А тут… Всі п’ять років – підряд.

І знаєте, що саме смішне в цьому всьому? Те, що здійнявши несамовиту хвилю люті в інтернеті, у всі попередні роки на виході вони постійно отримували пшик. Збіговисько маргіналів. Акції на три з половиною каліки. І щоразу, коли вони усвідомлювали, що знову обхезалися – лунало одне й те саме: «Порохоботів – ногами!» «Порохоботів – вішати!», тощо й тощо.

Нині – те саме. Реферат «Бігус-інфо» з мультиків і злитих кимось кримінальних справ, вочевидь став сигналом запуску нової навали на соцмережах – прямо під вибори. Звісно тепер вони волають: «Влада сама винна!» Лихо в тому, що я переконаний – ті хто на хвилі цих настроїв рвуться до влади, будуть набагато гірше. Перелічте самі лише їхні прізвища: Тимошенко, Гриценко, Бойко… Далі продовжувати? Ну й Комік – друг олігарха, поплічник по виведенню коштів з банку «Приват». Нове обличчя зі старими друзями…

Вони лементують. З тими самим інтонаціями, що «Іловайськ!», «Торгівля на крові!», «Влада бариг!» вони тепер волають: «Мародери!» Доказів не надають – навіщо? Як до мислячих людей вони до нас не ставляться – намагаються застосовувати технології впливу на натовп. З одного боку – ці, а з протилежного нам шепчуть лагідно: «Ваша безумовна підтримка Порошенка шкодить йому самому. Як вам не ай-яй-яй?!» Знаєте, а мені подібне вже казали. «Ваша безумовна підтримка України/Майдану вам шкодить – з Донбасом треба говорити!» - так нам співали боти Москви і сепари, у той самий час коли на Донбасі уже стріляли в наших солдат.

Знайомо?

Жоден президент не зробив так багато як Порошенко. І жодного не гнобили так шалено, як Порошенка. Чи може це бути збігом? Ні в якому разі. Дописувачі з Росії які натхненно агітують хто за Коміка, хто за Тимошенко – доказ. Ви самі можете побачити їх у коментах – масово.

Проти нас – олігархи, типу тих, що втратили банк «Приват», «Укрнафту», «Укртелеком»… Типу тих, хто зараз за кордоном у бігах – Коломойський, Фірташ, Онищенко. Проти нас – антикорупціонери, бо їм чітко сказали що халяви не буде і закон один для всіх – а вони думали їхня черга прийшла на потоках посидіти. Проти нас – вата, для неї ми просто вороги. Проти нас – ті хто мріють про «чарівника» і «татуся», який за них вирішить їхні проблеми і за ручку поведе їх в щасливе майбутнє. Проти нас ті для кого Україна – недостатньо Україна. Проти нас ті для кого Україна – аж занадто Україна…

Крім Порошенка, всі кандидати в президенти грають на популізмі – і випромінюють ненависть до Порошенка. Проти нас всі. Що нам робити?

Згадати старе правило. Якщо проти нас всі – ми мусимо перемогти.

Це – можливо. Треба не опускати руки. Не слухати ненависників. Не слухати аж надто солодких доброзичливців. Не вірити. Не боятися. Не просити. Робити те, що робити можемо.

Вірити у свою перемогу і знати – вибори покажуть все. Ми витримали п’ять років цього пекла – ми витримаємо до кінця.

Ми переможемо.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, толпа и на улице

Subscribe

 • Аферисты

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 3 ч. · Информация о подготовке к импорту…

 • Докерувалися

  Валерій Прозапас 2 ч. · Докерувалися до того, що путінський Лукашенко з неприхованим…

 • Старомарьевка

  Юрій Бутусов 11 ч. · Ситуация в селе Старомарьевка, которое находится на линии фронта и о…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments