emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Відсіч брехунам та маніпуляторам

2 ч.
Ми, бійці та ветерани 14-ї омбр, що є правонаступницею 51-ї бригади, з місцем дислокації у Володимирі-Волинському, глибоко обурені намаганнями втягнути нас та славне ім’я наших загиблих побратимів у мерзотне політиканство. Використання нашого імені у політтехнологічному лайні вважаємо ницим, і не достойним честі солдата та офіцера української армії.
Крім того, заявляємо, що інцидент з банером - це чергове намагання нечесних і продажних політиків збити приціл українському воїну і суспільству, підмінити пріоритети і розуміння того, хто є справжнім ворогом для України. Адже у 2014 році на полі під Волновахою нас розстрілювали та вбивали не Президент чи влада. Нас знищували добре вишколена, агресивна і нещадна армія Російської Федерації та її українські колаборанти. І особливо прикро, що наших загиблих побратимів вбивають знову. І роблять це брудні політикани плакатними фарбами, закупленими, можливо, за мерзенні гроші нашого головного ворога - нинішньої російської влади.
Наш приціл виставлений вірно, свого ворога ми знаємо і вміємо боронити від нього Україну. А куди ціляться псевдоукраїнські політикани? Знову в серце згорьованим матерям загиблих українських солдатів?
Честь маємо!


Від себе: Мова йде ось про банер (фото внизу)  , який вісить у Луцьку перед приїздом туди Пороха. Видно, що це незграбна  й позбалена будь-якої логіки маніпуляція.

Анонімні люди, яких населення Волині на це не уповноважувало, від імені Волині (?) написали маячню, з якої не зрозуміло, кому вона адресована й про які події там йдеться.

Якщо вона адресована Порохові, то це брехня, бо він став президентом на виборах, а не на чиєісь крові.

Які там злочини чинили невказані загадкові генерали, де і коли вони їх чинили, невідомо. Чому, коли і в який спосіб вони знищили хлопців, теж неясно. До виборів, чи під час? Так само, неясно, яким чином знищення хлопців допомагало приховати оці злочини генералів, які (злочини) невідомо в чому полягають. І який стсунок до цього має Порох?

Якесь позбавлене змісту нагромадження пафосних слів. Тупа галіматья , розрахована на маніпуляцію вразливими ідіотами


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments