emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

5 роки війни і торгової блокади.

5 роки війни і торгової блокади.
Ця влада не впала на коліна і не побігла домовлятись з Кремлем, хоча становище України було і є набагато важчим за будь-яку країну бувшого СНД і ЄС.
Натомість ми успішно обороняємось вже 4 роки поспіль, наростивши військову міць і піднявши економіку з дна.
У нас є союзники.
Наші люди отримали децентралізацію і можливість залишати більшу частину податків на місцях. (А вже як хто ними розпорядився – то дивіться, кого вибираєте).

Була проведена банківська реформа, яка знищила банки-грошесмоки - узаконену шахрайську піраміду, яка вимітала гроші з економіки. Був націоналізований Приват-банк – найбільший з таких банків.
Реформа настільки бездоганна, що НБУ через 3 роки було визнано найпрозорішим банком в світі за 2018 рік.

Були роздержавлені всі державні змі. Тепер ні одна газетка не зобов’язана співати осанну владі – чим і користаються. А всі любителі холуйських лестощів всі закріпились в приватних змі – там з них лизати язиком туфлі хазяїну ніхто не знімав зобов’язання.

Створені нові антикорупційні інституції, хоч тут все небездоганно в кадровій політиці, але це вже питання не до влади – тому що підбір кадрів повністю відданий на аутсорсінг громадськості. Громадськість справилась не дуже.
Але хребет то є – значить, можливо і м’ясо наросте.

Були скасові тисячі непотрібних дозвільних документів, що ускладнювали роботу бізнесу і створювало поле для корупції.
Ця влада дала в зуби Газпрому.
Ця влада дала в зуби Кремлю.
Ця влада здійснила неймовірне – отримала вперше за тисячоліття незалежну православну церкву.
Ця влада відродила Армію – і населення останні роки ходить на розслабоні, почуваючи себе захищеним, не зважаючи що загроза від набагато більшого по силам ворога нікуди не зникла.
А в самій Армії змінюються інфраструктура – від форми, техніки, озброєння і до сучасних місць проживання.

Вже навіть не згадаєш, що ще 5 роки назад вулиці і міста у нас були помічені печатями катів – ворожими символами чужинецького загарбання: Леніними, Постишевими, Петровськими, Кіровими, Розаліями Землячок і т.д. , а в парламенті засідала комуністична партія.

У нас відроджується культура в усіх проявах і українська мова і вже не має того почуття, що супроводжувало більше 20 років незалежності: на нашій, не своїй землі (с). На нашій, на своїй.

У нас будуються дороги в темпах і об’ємах, яких ніхто ніколи не бачив в нашій країні.
Ми нарешті не незрозуміло хто в тіні РФ – наша суб’єктність в світі росте. Навіть наш паспорт піднявся на такий рівень престижності, що ми і мріяти 4 роки назад не могли.
Нам відкритий світ і подорожі в рази подешевшали із-за безвіза і викликаного ним бума лоукостів.

Навіть НАТО нам підтверджує можливість вступу в ал’янс. До нашої думки починають прислуховуватись за кордоном, якщо так піде і надалі – ми будемо регіональним лідером.
У нас запрацювали обласні аеропорти і збільшили перевалку грузів порти.
Будуються школи, дитячі садки, лікарні, відкриваються нові заводи. Почався підйом промисловості. Сюди почали заходити бізнеси, складніші за купи-продай і, значить, у нас скоро буде попит на тисяч людей технічних спеціальностей. Будуть рости технології і буде рости наука, про стимульована попитом. А значить і освіта, в якій теж відбуваються зміни на краще.
Сюди заходять компанії, що надають перевагу працювати тільки в «прозорих» країнах і про які годі було мріяти 20+ років.
Пограбована до нитки попередниками країна пережила складний період і зараз знаходиться на порозі підйому економіки.https://www.facebook.com/uanow/videos/228089461426383/?fref=mentions&__xts__[0]=68.ARCGO_DKrLlz8u4qbi9xZWNS_9SbUJQSMnG6wY04JbNn9ZrTOLzCMX7-v1BrQrZ5aKQuBqePgkYwqEpQqAp2pIUWFsRg_x4sO7k4s8b_wYATGagSfL8ymyIZrD5wvlwD93O91nm23PWvDQmEem7fbZc56g8kWhmtrwh2DeoeT5wRiRiWz9CwDgPC111tz6QN1WPFfsDR15Qcvh1L8ToOG48YvGNabTsGBsycCbKburY34M20Ny_4214j6Ls3OhSXfvPGoK53tDKOmjXtQEKuAct2l4m45wrLBrYHwsQ3q-VXPvd0rmgdycjoO-iJ3RBPYc51E7VLBWrQyUDPUSl9ypn_l72T8vYuPuL37OPlcp1oFFL97q58sO2JoIpYiHbj8CFX2urjVo1tIZeQlQvIhpaStflBCvfolBj1YRG04PUnJDt-tR8F5MJMU6s6Obou1JyGBl5C52_irmip4cNPM0JqjGN_uFgJ2oUhQLDVEa55aCQ72BMPAA&__tn__=KH-R

https://shotam.info/vid-bankrutstva-do-mil-yonnoho-prybutk…/

У нас платяться великі субсидії на комірне всім, хто цього потребує (та ще й частині різних хитрих, які закосили під бідних).
Лікар може виписати вам безплатні ліки (диво дивне), ви можете вибрати собі лікаря.
Ця влада створила умови для припинення грабунку бюджету, запровадивши ПРОЗОРРО ,
На низовому рівні корупція знищена за рахунок максимальної прозорості і спрощення роботи: ти можеш обійтись без хабарів, якщо тобі потрібно оформити паспорт, справку, отримати довідку, полікуватись і т.д. і т.п.

Держава повернулась до людей і перетворюється в невидану до цього нами форму: сервісну державу – апарат по обслуговуванню інтересів громадян, а не апарат по експлуатації громадян.
Це дуже непоганий результат для буремних 5 років – важко і опертись на аналог. Ніхто в сучасності не проводив модернізацію пост-радянської, олігархічної країни ведучи війну.
…..
І що в результаті?
Ми сидимо і гадаємо – чи не вибрати нам замість цих владою брехливу тітку Ні-в-якому-разі-не-чинити-спротив-Росії – одну з творців системи, яка поставила в 2013 р. Україну на межу небуття, основне заняття якої красти і загравати з Москвою;
або «темну конячку» - жартуна, про якого тільки і можна сказати, що він неосвічений тупий українофоб і слуга олігарха.

І опинились ми в такій сраці завдяки вдалій пропаганді ворога, цинічним хвойдам олігархії, корисним дурням – нам нав’язували 5 років думку, що ваш Майдан нічого не добився, що ви нікчемні, що нічого не змінилось, навкруги тільки зрада - і багатьох ця брехня переконала.
Давайте спустимо все, чого добились – і зробимо тут мікс з януковської України , Венесуели і все покриємо Сирією.
Кров героїв, 13 000 загиблих, рівна спина, повага світу і все це в унітаз за можливість стати на коліна - отримати подачку з лопати і поховати найкращих, убитих, викрадених, закатованих в тюрьмах.
Нехай об нас з задоволенням витруть ноги ті, хто так радів смерті наших співвітчизників і вкраденої у нас землі.
Невже ми такі жалюгідні?
Невже ми це дозволимо?

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments