emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З голови на ноги...

Чотири роки потурань поліцією псевдомітингувальникам привели до того, що все перевернулося з ніг на голову. І колишній російський нацбол, а сьогоднішній "націоналіст" звинувачує СБУ в підготовці провокацій....

Спробую повернути назад з голови на ноги, просто скориставшись простими, логічними аксіомами:

Якщо хтось збираєтеся проводити мирний мітинг на анонсованому місці і там щось сталося, під час мітингу, на людей напали поліціянти, сбушники чи ще хтось - то це провокація влади.

Якщо хтось анонсував мирний мітинг на анонсованому місці, а потім повів своїх людей когось бити - то це вже не мирний мітинг, це вже провокація організаторів цього мітингу.

І якщо організатори мітингу бояться провокацій, то нехай проводять мирний мітинг на анонсованому місці. Цього достатньо, щоб привернути увагу ЗМІ і суспільства.

А якщо хтось хоче крові і веде своїх людей кудись когось бити - то це вже повністю відповідальність організаторів за своїх людей і не треба тут волати про провокації, коли саме ці люди їх і влаштовують.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments