emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свинарчуки та свині (оновлено)

Звертає на себе увагу витончена маніпулятивна технологія розпалювання ненависті, що застосована у гаслах нацжон. Технологія пов*язана з постійним нав*язливим використанням прізвища посадовця Свинарчук, який виставляється  головним  джерелом всіх негараздів в Україні. Націлена ця технологія на підсвідомість, де зі словом "свиня" асоціюється щось бридке й брудне, а  переносному сенсі -"непорядна людина".
Перед цим, на протязі п*яти років всі кремлівські ботоферми, безперервним потоком,  цілодобово вдовблювали українцям в голови  доволі незграбний, притягнутий за вуха,  ланцюг каламбурів "Порошенко- Порося- Свиня". Таким чином оця "свинська" тема, що її нацжони істерично виголошують, націлена саме на Пороха через систему підсвідомих алюзій .
Отака підступна.психологічна атака. Попрацювали лубянські  гебельси, нічого не скажеш. А українські неврівноважені  "корисні ідіоти" та носії ідеалів пролетарскої справедливості їм допомгли.
Тут мабуть нема чого додати, окрім того, що предками пана Свинарчука були не свині, а свинарі. Свинарі- це люди, що заробляють собі на життя свиноводством.  А свинарчук-це молодший син свинаря. Свинар, можливо, неприйнятна професія у ісламському та юдейському світі. Хоча, щодо щирості останнього, мій досвід спілкувавння викликає серйозні сумніви :). Але в українській цивілізації, свинар-  то точно найповажніша та найшляхетніша професія! Щоб ми з вами робили без свинарів, панове салоїди?!

Щодо самих свиней , то автори  маніпуляції та її виконавці- справжні свині. При цьому, виконавці- тупі свині.
Але найбільші свині це українські опозиційні політики, що доклали руку до знищення та роззброєння армії у минулі роки, а зараз, у передвиборчій боротьбі, використовють оцю брудну лубянську технологію, спрямовану проти тих, хто армію відродив.
Додаток
Простодушні нацжони переконливо проілюстрували наведені вище наші міркування Принесли лялькових свиней. Візуалізували лубянський політтехнологічний задум.
Звертають на себе увагу відгодовані хольоні пики мамкиних революціонерів. Точно свині..Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments