emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аваков та порожнеча

Здається, ця людина загнала себе у кут. Вочевидь, перемога Пороха руйнує його життя. Справа навіть не в тому, що він невідворотньо втратить свою посаду на першому ж засіданні Ради після виборів. Врешті решт, це номальний сюжет для політика. Але все набагато гірше для нього.

Одразу після втрати ним посади, з*явиться чимало людей, в яких буде до нього безліч запитань: про вбивство Сашка Білого; про поранення Гепи (той тоді стверджував, що за цим стоїть саме Аваков); про сумнозвісну аферу з рюкзаками; про художества добробата Торнадо, який він свідомо сформував зі злочинців; про юну пані, яку він призначив замміністра; про створену ним мережу бойовиків й джерело фінансування цього; про російських нацистів з КГБстським минулим в його оточенні. Все це, скоріш за все, лише "надводна частина айсбергу",яка видна мені, звичайному обивателю. Що там ще є насправді, важко навіть собі уявити.

Все це вказує на те, що, у разі втрати ним посади, єдиним прийнятним сценарієм для нього могла би бути еміграція. Але з цим в нього теж може бути проблема. Здається, єдина країна, до якої він може емігувати, це Італія. У РФ його внесено до всіх розстрільних списків, як одного з главарів "Хунти". Але в Їталії зараз МВС очлює прихильник Путіна. Це може ускладнити процес отримання Аваковим там притулку та навіть сприяти якомусь ще гіршому для нього сценарію.

Виходить так, що недопущення перемоги Пороха, це  шанс для нього взагалі залиштитися на свободі. Інший шанс- якось домовитись з Порохом. Ще один шанс якось домовитися з Москвою, заропонувати їй якісь послуги. Радикальна промова на з*їзді НФ, начебто, такий сценарій виключає. Хіба що рівень важливості цих послуг для Кремля буде таким високим, що Путін дарує Авакову те, що той його на з*їзді Хуйлом назвав...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments