emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дежавю. Буш (молодший), 2004 рік

Довго не міг зрозуміти, що мені нагадує поточна виборча кампанія. Нарешті згадав.

У 2004 році я жив та працював у Канаді. Приймаючи десь біля 10 американських  ТБ каналів та відвідуючи часто США, я мав нагоду уважно спостерігати за перебігом подій виборчої кампанії Буш (молодший)- Керрі. Все було дуже схоже на те, що я бачу в Україні тепер. Як і Порошенко зараз, Буш йшов на другий термін після надзвичайно важкого першого. Нагадаю, що його перший термін ропочався з теракту 9/11, й він змушений був вести дві  війни проти оплотів тероризму. Схоже на ті виклики, які отримав Петро на початку каденції.

Як і Петро, він з цими викликами впорався, ні на міліметр не зазіхнувши на свободи співгромадян. Так само, як зараз Пороха, його оскаженіло й брехливо знищували всі ТВ канали, окрім Фокс. Чого тільки про нього не вигадували! Що він сам організував теракти 9/11 разом з королівською родиною Саудівської Аравії. Показували журналістські розслідування з цього приводу, з уважним виглядом вислуховували свідчення якихось терористів, кивали головами. Розповідали про страшні корупційні дії у змові з тими ж саудами. Розповідали,  що він алкоголік, дурень  й невгілас. Кожну його обмовку (а він тут був мастак, як і Петро ,до речі) нескінченно висміювали по всіх каналах.

У серпні 2004 я потрапив на наукову конференцію у Пітсбург (Пенсильвенія). Конференція була з фізики, але у кулуарах вся ота американська професура святкувала майбутню перемогу над Бушем. Посилалася на однозначну соціологію.На банкеті тільки про це й шлося. "У листопаді цей жах й ганьба, нарешті, закінчаться!"- усі хором казали. Я скромно поцікавився, в чому, власне, полягають оці "жах та ганьба" й чому вони, фізики, так беззастережно вірять у соціологію. Краще б не питав. Бо на мене почали всі хором кричати. наводити приклади злочинності Буша, обзивати його вбивцею дітей. ..

Я злякався й відійшов до стійки бару. До мене підійшов молодий професор Ем Ай ТІ на ім*я Мартін, з яким   я познайомився там раніше. Сказав, що там всі дурні, що Буш гарний президент, поза сумнівом перможе. Виявився він сином чеських політемігрантів що втекли у США після поразки Празької Весни. Випили ми з Мартіном за перемогу Буша та Ющенка (Мартін виявився "у темі" щодо українсьих справ). Обидва пермогли...
Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments