emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Оптиміст у пошуках квартири

9 ч.
Один оптиміст, який зараз знаходиться в активних пошуках нової політичної квартири, що особливо пікантно, в інтерв‘ю одній московській газеті, заявив, що «новий президент на хвилі популярності може відвідати окуповані території».
Він говорив про Зе і позиціонує себе як радника цього персонажа.
Пасаж про відвідини президентом України окупованих територій - цілком вкладається в сценарій Кремля. Адже це - фактична легітимізація і визнання « республік» і маріонеткової « влади» . Кремль жорстко шантажує Київ , вимагаючи всі ці роки « прямого діалогу між Києвом, Донецьком і Луганськом», розігруючи тезу « громадянської війни , внутрішнього конфлікту».
Всі ці роки ми, УКРАІНСЬКА влада , жорстко протистоїмо цьому сценарію. В Мінську ми відстоюємо одну тезу - говоритимемо з Москвою, яка розв’язала війну, а не з їх буратінками.
Оптимістів всі ці роки ніколи не хвилювала війна, більше того, вони ганяли посольствами й світовими столицями і просили не давати зброю, джевеліни, іншу допомогу. Аби тільки дошкулити Порошенку. Тепер вони пішли далі- і озвучують готовність визнати маріонеткову « владу» окупованих територій, про що заявляють в московських газетах. Це цілком співпадає з баченням Зе, який виступає за відрізання України від Донбасу, шляхом розміщення гібридної миротворчої місії на лінії зіткнення. Таку ж версію « миротворців» публічно під час своїх форумів підтримала і ЮВТ, до речі, хоч їй і її команді в парламенті я намагалася донести хибність подібної ініціативи.
А чьо,поставлять «миротворців» з числа росіян, а потім через кпвв президент України разом з оптімістами поїдуть в гості до пушиліних- брататися.
Я не чула ще більшої принизи для України. Раніше на окуповані території в ящику з під меблів таємно, « козячими тропами» , їздила пити горілку з бойовиками перший номер «Батьківщини» , яку Тимошенко втягла в ВР і ПАРЄ, Надя Савченко. Не привезла звідти ЖОДНОГО заручника, тільки зброю для вбивства українців.
Тепер оптімісти пропонують їхати до бойовиків новообраному президенту ......
Цього не буде.
Порошенко обрв‘язково приіде в Донецьк і Луганськ, звільнені від орків. Як всі ці роки , на відміну від ЮВТ, Зе, Г і інших, він бував в Авдіівці, Маріуполі, Катеринівці , Широкіному, і інших містах і містечках українського Донбасу.
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments