emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Невизначена невизнеченість невизначеності

1. Соціологічне опитування, де всі респонденти визначилися й воно проведено миттєво, несе кількісну інформацію лише про розподіл симпатій у данній групі опитаних й лише на момент опитування. Ніякої кількісної інфомації про резульати виборів воно не несе.

2 Соціологічне опитування, яке проводилось два тиждні й містить 30% відмов не несе взагалі ніякої кількісної інформції навіть стосовно опитаної групи респодентів. Наведення в цьому випадку  якоїсь теоретичної (?) похибки 2% та цифр після коми- ознака наукоподібного пустозвонства та невігластва оцих соціологів.

Всі ці данні все ж несуть певну інформацію: змагатися за вихід в другий тур вирогідно (але не точно!) будуть Бойко,Гриценко,Зеленський, Порошенко, та Тимошенко. Не більше! З цього списку лише Зеленський був неочікуваною постаттю до січня 2019. Й це єдиний вагомий результат соціології. Всі інші й без великої науки  розглядалися претендентами на другий тур.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • ОБРАЖУНКА

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 13 ч. · ОБРАЖУНКА Чим довше триває президентський термін Зеленського,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments