emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хам

Зверхня, через губу, репліка кандидата Гриценка про ЮВТ, що в неї весняний авітаміноз і гра гормонів - це звичайнісіньке хамство, печерний сексизм і комплекс поручика Ржевського. Яскраве свідчення, якого штибу моральні якості цього чесного полковника.
Мовчання жінок - політиків зі штабу Гриценка в цій ситуації теж дивує, бо вони б мали публічно це засудити. А ЮВТ не варто дивуватися, на жаль, бо ви теж публічно так і не засудили вашого місцевого поручика Ржевського Власенка, який дозволяє собі такий самий печерний сексизм, хамство. А він в Батьківщині ще й працює в делегаціі в ПАРЄ, де сексизм - це відразу червона мітка назавжди .
Мовчання українських журналістів вже теж, на жаль, не дивує. Хоч в США і ЄС після подібної заяви кандидата до своєї опонентки - його б просто розірвали ЗМІ. І жінки - політики теж. Але в нас справжніх борчинь з сексизмом і гендерною нерівністю - небагато, інші ховаються в своїх політичних норах.
Огидно, що в українській політиці є один справжній полковник - це Сергій Кривонос, один Головнокомандуючий - Порошенко. Інші - чисті Ржевські.
Р. S. Я засуджую сексизм Гриценка по відношенню до ЮВТ. Попри те, що ЮВТ і її штаб так і не знайшли мужності вибачитися за всю огидну брехню проти президента Порошенка в цій кампанііі, я не хочу бути схожими на них, й в цій історії висловлюю публічні слова обурення.

Від себе: Повністю солідаризуючись з пані Іриною, щодо обурення хамством Гриценка, зазначу, що вона робить незаслужений комплімент Гриценкові, порівнююючи його з  поручиком Ржевським. Поручик Ржевський був героєм. А солдафоном він був через специфічний спосіб життя польового офіцера, що перебуває весь час у чоловічому товарстві і, через це, не дуже володіє галантними манерами. Але в нього шляхетне серце, й він з курйозною незграбністю намагаться бути галантним. Сюжети всіх анекдотів про нього побудовані саме на його недолугих намаганнях зробити дамі приємне.

На відмінність від Ржевського, Гриценко ніякий не герой й, аж ніяк ,не потерпає від долі польового офіцера. Він звичайний огидний хам. А Ржевський не хам, а доволі симпатична шляхетна людина, хоч і з  незграбною, солдафонською поведінкою у присутньості дам.
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments