emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Не дайте ваті шансу покрити Україну ганьбою.

Ніхо з кандидатника для українського виборця, який не хоче стояти на колінах перед Росією, не перевершує Порошенка.

У Порошенка є сильні сторони: дипломатія, оборона і стратегічне мислення, де він на голову вище всіх інших претендентів.
У Порошенка є і слабкі сторони, де він наробив помилок: боротьба з корупцією, судова реформа, інформаційна безпека. Але знову таки – ніхто з кандидатника не обіцяє (не в сенсі язиком, а по суті) щось таке, що перевершить Пороха.
Ну, а якщо згадати дипломатію, оборону і стратегічне мислення – то по цьому блоку у нього плюс, у інших мінус, а по блоку корупції – по нулям у всіх.

А поскільки головним пріоритетом є все ж таки війна і оборона, деокупація нашої території, а не проведення конференцій і висаджування кущів в парках анти корупції – то плюс перетворюється в великий такий, жирний.

(хоча я все ж таки сподіваюсь, що свої помилки він виправить і буде наполегливим в цьому напрямку).

Ну, і курс в ЄС і НАТО. Порошенко прогнозований, ми знаємо що і в ЄС і в НАТО він записав в програму не для галочки. А у інших – той курс то є, то нема. Ну, і смисл?

І Головнокомандуючий він нормальний, Путіна не бздить і людина особисто хоробра.

І дітей не їсть, хіба що російських, але це неточно.

А те, як на нього спустити всіх собак: фейки, наклепи, пресинг (кандидати забувались конкурувати між собою, тільки з Порошенком) – теж зарахуємо йому в плюс, бо така дружня атака свідчення сили гравця і розуміння його сили противниками.

Ну, і економіка, яка від Президента не залежить, хоча вона залежить від Президента, тобто від політики. Хоча в данному часі і економіка має і більш безпосередню залежність від Президента, оскільки Уряд формувала і його фракція. Економіка росте. Якщо все залишиться як є – економіка буде зростати, а ми автоматично багатіти.

І це якщо навіть забути про програму боротьби з бідністю з якою йде на вибори Порох.

Так що ніяких раціональних причин змінювати Президента я не бачу.
А поскільки перед нами маячить серйозна небезпека реваншистів – то закликаю і всіх інших, хто не визначився, проголосувати за Порошенка.
Закликаю також і тих, хто визначився подумати ще раз – зробіть так, щоб не прийшлось кусати собі лікті в еміграції чи в тюрмі.
Тим більше, що робити подвигів не треба – просто сходити на вибори. Сходіть ви, не дайте ваті шансу покрити Україну ганьбою.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments