emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Іра ставить на місце Вазеліна

Спочатку Володимир 29 березня поіхав на концерт в Бровари , замість дебатів з ЮВТ,а потім запросив її вести свої дебати . Наступне запрошення - вести концерт в Броварах чи корпоратив замість своєї напарниці з кварталу ? Чи вимагатиме від неї сдачі аналізів перед конферансом? Я б образилася, бо це дійсно принизливо.
Висловлюю обурення діями недосвідченого політика Зе. До опонентів , особливо тих, які тобі програли, треба ставитися з повагою, а не принижувати . Бо так Ви принижуєте мільйони виборців своіх опонентів. Мільйони украінців , які голосували за ЮВТ , шанують її як політичного діяча, а не конферансьє . На відміну від Вас, в ЮВТ є партія, а не віртуальний проект.
ЮВТ - одна з лідерів опозиційноі фракції , а не ведуча дебатів і корпоративів. Можна не погоджуватися з її політичними поглядами, але за нею стоять мільйони виборців . Вимагаю вибачень Зе перед ЮВТ.
Р. S. Мені дивно, що мовчать всі єврооптимісти з фракції «Батьківщина». Зараз відверто і нахабно ображають Вашого лідера- ЮВТ,яка завела вас в парламент. Якби подібне дозволив собі П, ви б вже настрочили з десяток гнівних блогів і постів . А тут - така показова мовчанка. Де ваша позиція? Чи ви вже з Зе? Щось подібне відбувалося в 2010, коли кон’юктурні молоді соратники ЮВТ занишпорилися , а ми захищали Юлю від Януковича.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments